فروش کم بلای جان فورد اِج می شود؟!

  1. جمعه ۱۷ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۵ سال قبل)
فروش کم بلای جان فورد اِج می‌شود؟!
به گزارش فرانگر

کمتر از ۶ ماه پس از عرضه ی شاسی بلند فیس لیفت شده ی اِج در بازار بریتانیا فورد مجبور شده فروش این خودرو را متوقف کند. تصمیم گرفته شده به صورت رسمی اعلام شده و یکی از مقامات شرکت هم این موضوع را تأیید کرده است. او در بین صحبت های خود اذعان داشته این شاسی بلند در برخی بازارها سودده نبوده است.

یک مدیر فورد که نامش مشخص نشده اظهار داشته است:

اِج همچنان در هفت بازار کلیدی اروپایی عرضه خواهد شد و در دیگر بازارها هم تا زمانی که خودرویی در انبار باقی مانده باشد به فروش خواهد رفت. تصمیم فورد برای محدودیت عرضه ی این خودرو در برخی بازارها به خاطر تقویت برند فورد و ایجاد تجارت سودده و پایدار در اروپاست و یکی از این فرایندها نیز بهبود خطوط تولید یا حذف محصولات کم بازده می باشد.

علیرغم این تصمیم سورپرایز کننده؛ اِج ۲۰۱۹ هنوز هم در وب سایت فورد بریتانیا دیده می شود. این خودرو در تریم تیتانیوم و ST-Line به ترتیب ۴۳۰۳۵ و ۴۶۰۳۵ پوند قیمت گذاری شده است. حتی کاربران هنوز هم می توانند به پیکربندی آنلاین این خودرو دسترسی داشته باشند.

فروش کم بلای جان فورد اِج می شود؟!

فورد می گوید فاصله ی حاصل از غیبت اج را دیگر محصولات پر خواهند کرد. مدیر فورد با اشاره به خودرویی همچون پوما می گوید “ما به زودی خودروی جذاب دیگری را معرفی خواهیم کرد که با خواسته های مشتریان هماهنگی بهتری خواهد داشت.” پوما یک شاسی بلند کوچک است که در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۹ معرفی شده و تا پیش از پایان سال جاری وارد بازار خواهد شد.

فروش کم بلای جان فورد اِج می شود؟!

البته سرنوشت اِج در خارج از اروپا این گونه نبوده و مدیر فورد گفته عرضه ی این خودرو تنها در اروپا محدود شده و هیچ تصمیمی برای کاهش عرضه ی آن در بازارهای دیگر گرفته نشده است.

فروش کم بلای جان فورد اِج می شود؟!

فروش کم بلای جان فورد اِج می شود؟!

فروش کم بلای جان فورد اِج می شود؟!


اِج در آمریکا با قیمت پایه ی حدود 30 هزار دلاری عرضه می شود. مشتریان می توانند تریم های گوناگون این خودرو را با نام های SE، SEL، تیتانیوم و ST سفارش دهند.همرسانی نوشتار: