ب ام و X۵، الگوی نسل جدید کیا سورنتو؟!

  1. جمعه ۱۷ خرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۲۰ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
ب‌ام‌و X5، الگوی نسل جدید کیا سورنتو؟!
به گزارش فرانگر

کیا درباره ی نسل جدید سورنتو ۲۰۲۱ کاملاً مرموز عمل کرده و تصاویر نسخه های پیش تولیدی آن به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است.

طبیعتاً عکاسان صنعتی به دقت تست های این خودرو را دنبال می کنند اما آن ها در زمان تصویربرداری متوجه وجود یک ب ام و X۵ سفیدرنگ به عنوان سنگ محک در کنار سورنتو شده اند.

با توجه به پروتوتایپ های سورنتوی جدید می توان گفت این خودرو از طراحی زاویه دارتر با خط شانه ی تیزتر و احتمالاً نمای جلوی جعبه ای سود خواهد برد و شاید از این نظر ما را به یاد جدیدترین نسل فورد اکسپلورر بیندازد هرچند این ها در حد گمانه زنی بوده و چیزی به صورت قطعی مشخص نیست.

ب ام و X5، الگوی نسل جدید کیا سورنتو؟!

بخش عقب این پروتوتایپ درب پشتی عجیبی دارد بنابراین باعث پنهان شدن طول و استایل واقعی شاسی بلند کره ای شده است. تنها حدس ما این است که نسل جدید سورنتو از نظر ابعاد رشد خواهد کرد.

ب ام و X5، الگوی نسل جدید کیا سورنتو؟!

از نظر فنی و مکانیکی انتظار می رود شاهد بهبود دینامیک رانندگی این خودرو و استفاده از قوای محرکه ی بهتر و کم مصرف تر باشیم و شاید نسخه های هیبریدی و پلاگین هیبریدی سورنتو ۲۰۲۱ هم عرضه شود. از نظر تکنولوژی های بکار رفته نیز می توان گفت این خودرو با جدیدترین سیستم های ایمنی و رفاهی تولید شود.

ب ام و X5، الگوی نسل جدید کیا سورنتو؟!

کیا نسل بعدی سورنتو را در سال آینده و به عنوان مدل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد. این خودرو باید به مصاف رقبایی همچون فورد اکسپلورر، تویوتا هایلندر، شورولت تراورس، هیوندای سانتافه و باقی کراس اوورهای میان سایز بازار برود.

ب ام و X5، الگوی نسل جدید کیا سورنتو؟!

ب ام و X5، الگوی نسل جدید کیا سورنتو؟!
همرسانی نوشتار: