به روزرسانی سوبارو لِوورگ مدل ۲۰۱۹ برای بازار بریتانیا

  1. سه شنبه ۱۴ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
به‌روزرسانی سوبارو لِوورگ مدل 2019 برای بازار بریتانیا
به گزارش فرانگر

استیشن سوبارو لِوورگ (Levorg) برای مدل ۲۰۱۹ در بازار بریتانیا مورد به روزرسانی قرار گرفته و به یک پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی جدید مجهز شده است. این استیشن ژاپنی در ظاهر نیز تغییراتی را تجربه کرده به گونه ای که دماغهٔ آن با سپر جدید، جلوپنجرهٔ متفاوت و طراحی جدید مه شکن ها بروز شده است درحالی که چراغ های جلو و مه شکن ها به قابلیت تطبیق با جهت فرمان هم مجهز شده اند. رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی با طراحی جدید نیز تکمیل کنندهٔ تغییرات بیرونی لوورگ مدل ۲۰۱۹ هستند.

به روزرسانی سوبارو لِوورگ مدل 2019 برای بازار بریتانیا

به روزرسانی سوبارو لِوورگ مدل 2019 برای بازار بریتانیا

در داخل این استیشن چهارچرخ محرک نیز ارتقاءها و به روزرسانی هایی جزئی در صفحه آمپر، رو دری ها و دکمه های کنترلی صورت گرفته درحالی که صندلی راننده هم به تنظیم برقی مجهز شده است. علاوه بر این، برای صندلی های تاشوی عقب تقسیم بندی جدید ۴۰/۲۰/۴۰ طراحی شده که فضا و قابلیت استفادهٔ صندوق بار را بهبود بخشیده است. سیستم اطلاعاتی-سرگرمی این خودرو نیز با کارپلی، اندروید اتو، رادیو DAB، بلوتوث و ناوبری ماهواره ای از طریق یک نمایشگر هفت اینچی لمسی ارائه می شود.

به روزرسانی سوبارو لِوورگ مدل 2019 برای بازار بریتانیا

در بخش تکنولوژی های ایمنی، لوورگ هم مثل دیگر ساخته های سوبارو به پکیج کمک رانندهٔ EyeSight شامل کروز کنترل تطبیقی، ترمز پیش از برخورد، هشدار خروج از خط، پایش نقاط کور و دوربین دید عقب مجهز است که حالا دوربین دید جلو و آیندهٔ دید عقب هوشمند هم به این موارد اضافه شده است. سوبارو امیدوار است با انجام این به روزرسانی فروش لوورگ را افزایش دهد زیرا فروش آن در اروپا بسیار کم بوده و در سال ۲۰۱۸ به تنها ۱۷۴۸ دستگاه رسیده است. لوورگ مدل ۲۰۱۹ از اول جولای با قیمت پایهٔ ۳۰,۹۹۵ پوند و شش رنگ بیرونی مختلف در بازار بریتانیا عرضه می شود.

به روزرسانی سوبارو لِوورگ مدل 2019 برای بازار بریتانیا
همرسانی نوشتار: