آپشن های حذف شده دنا پلاس و وعده گیربکس شش سرعته خودکار

  1. دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸ ساعت ۰۶:۳۲ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
آپشن‌های حذف شده دنا پلاس و وعده گیربکس شش سرعته خودکار
به گزارش فرانگر

ایران خودرو در دعوت نامه های ارسالی برای خریداران دنا پلاس، سقف سانروف این خودرو را حذف کرد، بدون اینکه بابت سانروف حذف شده هزینه ای به مشتریان پرداخت شود.

آپشن های حذف شده دنا پلاس و وعده گیربکس شش سرعته خودکار


ایران خودرو در دعوت نامه های ارسالی برای خریداران دنا پلاس در تعدادی از کلاس ها به این مشتریان اعلام کرد که باید به جای دنا پلاس، دنای بدون سانروف تحویل بگیرند. ایران خودرو قبل از حذف سانروف از دنا پلاس در ماه های گذشته اقدام به حذف 2 ایربگ جانبی این خودروی ملی نیز کرده بود.

پس از حذف ایربگ جانبی و سانروف از خودروهای دنا حالا نوبیت به حذف آنتن کوسه ای با پشتیبانی رهیاب و جا عینکی از این خودروهای پرتقاضا رسیده است.

آپشن های حذف شده دنا پلاس و وعده گیربکس شش سرعته خودکار

حیدری یکی از خریداران این خودرو گفت: اردیبهشت سال گذشته برای خرید یک دستگاه دنا پلاس اقدام کردیم و قرار بود این خودرو را مرداد ۹۷ تحویل بگیریم ولی تاکنون خودرویی به ما تحویل داده نشده است.

آپشن های حذف شده دنا پلاس و وعده گیربکس شش سرعته خودکار

وی افزود: اخیراً دعوت نامه خودرو برای ما ارسال شده و ایران خودرو در این دعوت نامه اعلام کرده که خودروی تحویلی فاقد سقف سانروف خواهد بود.

این مشتری با بیان اینکه قیمت مبنای این خودرو ۵۲ میلیون و ۹۵ هزار تومان تعیین شده است، گفت: مهم ترین تفاوت دنای معمولی با دنا پلاس، سقف سانروف است در حالی که ایران خودرو این مزیت را حذف کرده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر قیمت دنای معمولی در بازار ۱۲۰ میلیون تومان است در حالی که دنا پلاس با قیمت ۱۶۴ میلیون تومان فروخته می شود.

  • دناپلاس اتومات می شود

با وجود حذف آپشن های خودروی دنا پلاس، اکنون ایران خودرو وعده عجیب دیگری می دهد. ایکوپرس، گیربکس شش سرعته خودکار برای نصب در محصول دناپلاس طراحی و تولید شده است. این گیربکس منطبق بر استانداردهای روز، سبک و کم حجم بوده و دارای مزایای رقابتی نسبت به خودروهای مشابه در بازار است.

آپشن های حذف شده دنا پلاس و وعده گیربکس شش سرعته خودکار

استفاده از این گیربکس پیشرفته سبب حصول بهترین عملکرد در هنگام شروع به حرکت و شتاب بالا همراه با کاهش مصرف سوخت می شود. منطق کنترلی این گیربکس برای رسیدن به کیفیت مطلوب در هنگام تعویض دنده، با توجه به شرایط مختلف رانندگی توسعه داده شده است. این گیربکس مدرن در خودروی دناپلاس مجهز به سیستم های کنترلی و انتقال قدرت به روز، سبب کاهش وزن و ابعاد، ضمن حفظ عملکرد بالا شده است.

محاسبات و بررسی های صورت گرفته نشان می دهد، به کارگیری این گیربکس شتاب خودرو و دستیابی به صفر تا ۱۰۰ را در زمان کمتر از ۱۰ ثانیه امکانپذیر می کند. کاهش مصرف سوخت به دلیل شش سرعته بودن و همچنین نسبت دنده های بهینه و دیفرانسیل انتخاب شده از دیگر مزایای بهره گیری از این نوع گیربکس است.

مبدل گشتاور به روز و مدرن استفاده شده در گیربکس اتوماتیک شش سرعته، ظرفیت شتاب گیری مناسب، شیب پیمایی قوی و قابلیت کشش بالایی را در دناپلاس ایجاد کرده است.

از سویی دیگر، کالیبراسیون مجدد در سطح خودرو و موتور، سبب ارتقای بیشتر بازدهی و همچنین کاهش مضاعف مصرف سوخت به همراه تطبیق آن برای شرایط آب و هوایی کشور می شود. به منظور انطباق این گیربکس با موقعیت جغرافیایی ایران، از مبدل انتقال حرارت روغن به آب گیربکس­های ۸ سرعته با ظرفیت بالاتر بهره گرفته شده است. علاوه بر این، روغن قابل تعویض برای این نوع گیربکس موجب کیفیت بهتر و دوام بیشتر قطعات می شود.

طراحی مناسب سیستم تعویض دنده و استفاده از سردسته دنده زیبا به منظور افزایش جذابیت ظاهری کابین این خودروی لوکس اتوماتیک از دیگر ویژگی­های این محصول است.

  • اولویت بندی سایپا برای تحویل سریع خودرو به مصرف کنندگان واقعی

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا با پایش ثبت نام کنندگان، خودروهای مصرف کنندگان واقعی و تک ثبت نامی را در اولویت تحویل قرار می دهد.

آپشن های حذف شده دنا پلاس و وعده گیربکس شش سرعته خودکار

سایپا حسین کاظمی طرقی گفت: با توجه به ضرورت جلب رضایت مشتریان و اجرای عادلانه برنامه تحویل خودروهای مشتریان، ثبت نام کنندگانی که منتظر دریافت یک خودرو هستند، در اولویت قرار دارند و تلاش می کنیم خودروهای این طیف از افراد، زودتر به دستشان برسد.

به گفته وی افرادی که برای نخستین بار صاحب خودرو می شوند و یا برای نخستین بار قصد دارند از محصولات سایپا استفاده کنند، جزو مصرف کنندگان واقعی دسته بندی شده و خودروهای خود را زودتر از دیگران دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: سایپا پیش تر نیز در خصوص اولویت بندی تحویل خودروهای مشتریان اطلاع رسانی کرده و هدف خود را از اجرای این برنامه، مشتری مداری و جلب رضایت مصرف کنندگان واقعی اعلام کرده است.

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: با توجه به اجرای موفقیت آمیز برنامه افزایش تولید و رسیدن به رکورد تولید بیش از ۴۲ هزار دستگاه خودرو در یک ماه، تحویل خودروهای مشتریان با شتاب بیشتری در حال اجرا است و تلاش می کنیم در کمترین زمان ممکن، تعهدات خود را پاسخ دهیم.
همرسانی نوشتار: