کراس اوور جدید بیوک انکور GX به ایالات متحده رسید

  1. شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۲۰ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
کراس‌اوور جدید بیوک انکور GX به ایالات‌متحده رسید
به گزارش فرانگر

چندی پیش بیوک در نمایشگاه شانگهای دو کراس اوور کاملاً جدید را با نام انکور رونمایی کرد که حالا یکی از آن ها در حال رسیدن به بازار ایالات متحده است. این برند لوکس جنرال موتورز کراس اوور بزرگ تر انکور GX را برای عرضه در بازار ایالات متحده در نظر گرفته تا تعداد شاسی بلندهای خود را به چهار مدل افزایش داده و در سه بخش بشدت محبوب کوچک، کامپکت و میان سایز حضور داشته باشد. بیوک می گوید کراس اوور جدید انکور GX در بازار ایالات متحده بین مدل ساب کامپکت کوچک تر انکور (البته نسل فعلی انکور نه مدل جدیدی که در چین معرفی شده است) و مدل کامپکت بزرگ تر انویژن قرار می گیرد.

در انکور GX از جدیدترین زبان طراحی بیوک استفاده شده که ازجملهٔ مشخصه های آن می توان به جلوپنجرهٔ بزرگ، زه کرومی که از بالای پنجره های عقب کشیده و به شیشهٔ عقب متصل شده و چراغ های بزرگ و عریض عقب اشاره کرد. نسخهٔ آمریکایی این کراس اوور کامپکت در ظاهر تقریباً با نسخهٔ چینی یکسان است و صرفاً سپرهای اسپرت، پوشش های پلاستیکی همرنگ بدنه و تریم قرمزرنگ در جلوپنجره آن را از همتای چینی اش متمایز کرده است. البته شاید این ها از ویژگی های خاص یک تیپ باشند.

کراس اوور جدید بیوک انکور GX به ایالات متحده رسید

داخل انکور GX نیز به لطف تریم دورنگ، نمایشگر بزرگ سیستم اطلاعاتی-سرگرمی که به صورت یکپارچه در میانهٔ داشبورد جای گرفته و غربیلک فرمان چندمنظورهٔ اسپرت، مدرن و باکیفیت به نظر می رسد. یک نمایشگر بزرگ در میانهٔ صفحه آمپر و یک نمایشگر سربالا هم از دیگر ویژگی های قابل توجه کابین این کراس اوور لوکس آمریکایی هستند. بیوک فعلاً هیچ اطلاعاتی از ابعاد، قیمت و قوای محرکهٔ انکور GX منتشر نکرده و صرفاً گفته است که حجم صندوق بار آن حدود ۱۴۱ لیتر بیشتر از انکور و ۸۵ لیتر کمتر از انویژن است. ترمز اضطراری خودکار با قابلیت تشخیص عابر پیاده، سیستم حفظ حرکت میان خطوط، هشدار برخورد جلو و هشدار خروج از خط ازجملهٔ تجهیزات ایمنی استاندارد این ماشین هستند درحالی که امکان سفارش آینهٔ دوربینی عقب و سیستم دید اطراف هم برای آن وجود داد.

کراس اوور جدید بیوک انکور GX به ایالات متحده رسید

در مورد قوای محرکهٔ انکور GX بیوک صرفاً گفته است که عملکرد سرزنده و کارآمدی را ارائه می کند. بااین حال انتظار می رود جنرال موتورز پیشرانهٔ ۱.۴ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ انکور کنونی که ۱۵۳ اسب بخار قدرت دارد را به عنوان پیشرانهٔ پایهٔ انکور GX در نظر گرفته باشد درحالی که احتمالاً موتور ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ ۲۳۷ اسب بخاری کادیلاک XT۴ نیز به صورت سفارشی برای آن ارائه خواهد شد. نیروی این موتورها هم به چرخ های جلو یا هر چهارچرخ انتقال پیدا می کند. بیوک انکور GX از اوایل سال آینده راهی نمایندگی های فروش شده و همان زمان قیمت و مشخصات کامل آن اعلام خواهد شد.

کراس اوور جدید بیوک انکور GX به ایالات متحده رسید
همرسانی نوشتار: