CT۴-V و CT۵-V ارزان ترین مدل های V تاریخ کادیلاک

  1. جمعه ۱۰ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۰۴ (۵ سال قبل)
CT4-V و CT5-V ارزان‌ترین مدل‌های V تاریخ کادیلاک
به گزارش فرانگر

کادیلاک آماده ی معرفی CT۴-V و CT۵-V در انتهای ماه می می شود و حالا نیز برخی جزئیات این خودروها را منتشر کرده است.

مدیر تولید کادیلاک در مصاحبه با WKAR گفته سدان های جدید این برند عناصر طراحی متمایزی خواهند داشت که آن ها را از دیگر برادران استاندارد جدا می کند. کن کورناس خیلی وارد جزئیات نشده اما اعلام داشته این خودروها جلوپنجره و سیستم اگزوز منحصربه فردی خواهند داشت.

کورناس همچنین اعلام کرده تغییرات دیگری هم اعمال شده اما به ریز جزئیات وارد نشده است. البته انتظار داریم CT۴-V و CT۵-V از سپرهای گیراتر، اسپویلر عقب و حتی کاپوتی با ورودی های هوا استفاده کنند. این خودروها دارای سیستم تعلیق اسپورت تر و رینگ های آلیاژی و لاستیک های پرفورمنس خواهند بود.

هر دو خودرو اوایل سال آینده عرضه خواهند شد و مدیر کادیلاک گفته آن ها ارزان ترین و در دسترس ترین مدل های V تاریخ این برند خواهند بود. به این ترتیب CT۴-V ارزان تر از ATS-V کوپه با قیمت پایه ی ۶۷۷۹۵ دلار خواهد بود و CT۵-V نیز می تواند ارزان تر از مدل قبلی CTS-V با قیمت ۸۶۹۹۵ دلاری باشد.

CT4-V و CT5-V ارزان ترین مدل های V تاریخ کادیلاک

کورناس درباره ی مشخصات این خودروها صحبت نکرده اما گفته CT۵-V هر چیزی را که مشتریان از نظر پرفورمنس می خواهند برآورده خواهد کرد. این صحبت ها کاملاً امیدوارکننده هستند اما خب CT۵-V باید جا پای خودرویی بگذارد که از پیشرانه ی ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری سوپرشارژردار با قدرت ۶۴۰ اسب بخاری و گشتاور ۸۵۳ نیوتون متری استفاده کرده است. این پیشرانه باعث می شد CTS-V شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳.۷ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۳۲۲ کیلومتر در ساعتی داشته باشد.

CT4-V و CT5-V ارزان ترین مدل های V تاریخ کادیلاک

هنوز مشخص نیست که در بطن CT۵-V چه نیروگاهی قرار می گیرد اما گمانه زنی ها نشان می دهند پیشرانه این خودرو همان نسخه ی ۸ سیلندر ۴.۲ لیتری توئین توربوی بکار رفته در CT۶ خواهد بود. این پیشرانه قدرت ۵۰۰ اسب بخاری و گشتاور ۷۷۷ نیوتون متری داشته اما همین پیشرانه در نسخه ی CT۶-V خروجی ۵۵۰ اسبی و گشتاور ۸۵۰ نیوتون متری دارد.

CT4-V و CT5-V ارزان ترین مدل های V تاریخ کادیلاک

همین پیشرانه هم می تواند در CT۴-V بکار رود اما قدرت کمتری داشته باشد. این موضوع هنوز تأیید نشده اما مدل ATS-V دارای پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری توئین توربو با قدرت ۴۶۴ اسب بخاری بوده است. این پیشرانه شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳.۸ ثانیه ای ایجاد کرده است.

CT4-V و CT5-V ارزان ترین مدل های V تاریخ کادیلاک
همرسانی نوشتار: