افشای تصاویری از ب ام و M۸ کامپتیشن

  1. پنجشنبه ۹ خرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۱۶ (۵ سال قبل)
افشای تصاویری از ب‌ام‌و M8 کامپتیشن
به گزارش فرانگر

تصاویری از ب ام و M۸ کامپتیشن افشا شده که نمای تقریباً آشکاری از جلو و عقب آن را نشان می دهد. ظاهراً این تصاویر در آفریقای جنوبی گرفته شده است. M۸ کامپتیشن در جلو به سپر منحصربه فردی مجهز شده که تهاجمی تر از سپر مدل M۸۵۰i است. این سپر از سه ورودی هوای بزرگ با تریم مشکی براق در لبهٔ آن ها برخوردار است. در این مدل همچنین جلوپنجرهٔ مشکی براق بازطراحی شده ای دیده می شود که وظیفهٔ رساندن هوای بیشتر به پیشرانه را بر عهده دارد. در اینجا یک اسپلیتر فیبر کربنی هم به چشم می خورد.

در بخش عقبی M۸ کامپتیشن بجای سر اگزوز دوتایی معمول، چهار سر اگزوز جلب توجه می کند درحالی که در سپر و چراغ های شبرنگ عمودی خودرو نیز نسبت به M۸۵۰i تغییراتی ایجاد شده است. در همین حال، در عقب این کوپهٔ اسپرت یک دیفیوزر منحصربه فرد به رنگ مشکی براق هم دیده می شود. ب ام و فعلاً اطلاعاتی از مشخصات فنی M۸ منتشر نکرده است اما انتظار می رود این ماشین به همان پیشرانهٔ ۴.۴ لیتری V۸ توئین توربوی M۵ مجهز باشد. این یعنی M۸ کامپتیشن حداقل باید ۶۲۵ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور داشته باشد.

افشای تصاویری از ب ام و M8 کامپتیشن

هرچند فعلاً ب ام و این اطلاعات را تأیید نکرده است اما گفته می شود M۸ به یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک استپ ترونیک و سیستم M xDrive با حالات ۲WD، ۴WD و ۴WD Sport مجهز خواهد بود. این کوپهٔ آلمانی همچنین از یک دکمهٔ تنظیم جدید در کنسول مرکزی خود برخوردار خواهد بود که از طریق آن می توان به آسانی پیشرانه، تعلیق، ترمزها، فرمان و سیستم چهارچرخ محرک را تنظیم نمود.

افشای تصاویری از ب ام و M8 کامپتیشن

افشای تصاویری از ب ام و M8 کامپتیشن

افشای تصاویری از ب ام و M8 کامپتیشن
همرسانی نوشتار: