اولین تیزرها از سوپرکار هیبریدی فراری

  1. چهارشنبه ۸ خرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۳۴ (۴ سال،۱۲ ماه قبل)
اولین تیزرها از سوپرکار هیبریدی فراری
به گزارش فرانگر

فراری برای اولین بار تیزرهایی از سوپرکار هیبریدی خود را منتشر کرده است.

این خودرو که فعلاً با کد کارخانه ای F۱۷۳ شناخته می شود طبق شنیده ها یکی از جذاب ترین خودروهای تاریخ معاصر این برند خواهد بود. اگرچه این خودرو از جدیدترین تکنولوژی های پیشرفته سود خواهد برد اما این تصویر نشان دهنده ی طراحی ای با نیم نگاه به گذشته می باشد.

این تیزر پیش نمایشی از بخش عقب سوپرکار جدید فراری بوده و یک جفت خروجی اگزوز نصب شده در بخش وسط را نشان می دهد. همین تنظیمات در پروتوتایپ های تست شده در نزدیکی مارانللو هم دیده شده بودند. همچنین در این تیزر می توانیم چهار چراغ عقب را مشاهده کنیم اما نکته جالب اینکه چراغ های یاد شده بجای نمونه های گرد بکار رفته در خودروهایی همچون F۸ تریبوتو، ظاهر مربعی تری داشته و ما را به یاد محصولات دهه ۸۰ فراری می اندازند.

اولین تیزرها از سوپرکار هیبریدی فراری

گزارش های اخیر نشان می دهند فراری جدید از پیشرانه ی ۸ سیلندر ۳.۹ لیتری توئین توربو و سه پیشرانه الکتریکی استفاده خواهد کرد. قدرت کل این مجموعه ظاهراً ۹۸۶ اسب بخار خواهد بود. دو پیشرانه الکتریکی نیرو را به اکسل جلو منتقل خواهند کرد درحالی که پیشرانه سوم با گیربکس یکپارچه شده و باعث ایجاد سیستم چهار چرخ محرک می شود. احتمالاً شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت این خودرو در حدود ۲ ثانیه خواهد بود.

اولین تیزرها از سوپرکار هیبریدی فراری

اگرچه فراری جدید قدرت بیشتری از لافراری خواهد داشت اما جانشین مستقیم این هایپرکار نخواهد بود بلکه در محدوده ای متمایز و در جایگاهی بالاتر از F۸ تریبوتو و ۸۱۲ سوپرفست قرار خواهد گرفت.

اولین تیزرها از سوپرکار هیبریدی فراری

[دانلود ویدئو]
همرسانی نوشتار: