ظهور نیسان لیف اتوتِک در ژاپن

  1. شنبه ۴ خرداد ۹۸ ساعت ۱۵:۰۴ (۵ سال،۱ ماه قبل)
ظهور نیسان لیف اتوتِک در ژاپن
به گزارش فرانگر

با معرفی نیسان لیف اسپورت شده شاهد رخ نمایی چهارمین عضو خانواده ی اتوتک نیسان در ژاپن هستیم. پیش از این خودروهای سرنا، نوت و ایکس تریل با این ویژگی ها در بازار داخلی نیسان معرفی شده بودند.

آنچه که باعث تمایز لیف اتوتک با سایر نسخه های استاندارد این خودرو می شود تغییرات ظاهری و داخلی است که نقطه ی آغاز آن ها رنگ آبی سفارشی می باشد. البته این خودرو را می توان با رنگ های مشکی، سفید، قرمز و زرد نیز سفارش داد.

لیف اتوتک همچنین دارای تریم متالیک روی جلوپنجره، سپرها و رکاب های جانبی، چراغ های جلوی LED، آینه های جانبی برقی، نشان های اتوتک و رینگ های ۱۷ اینچی آلیاژی می باشد.

ظهور نیسان لیف اتوتِک در ژاپن

کابین این خودرو از ظاهر مشکی و آبی برخوردار بوده و در برخی بخش های صندلی ها، پانل درب ها، کنسول مرکزی و غربیلک فرمان از پوشش چرمی بهره می برد. تکمیل کننده ی این ترکیب هم دوخت های آبی است. تریم چوب مانند، نشان اتوتک در پشت آمپرها و صندلی های جلو نیز از دیگر ویژگی های این خودروی الکتریکی می باشند.

ظهور نیسان لیف اتوتِک در ژاپن

ظهور نیسان لیف اتوتِک در ژاپن

لیف اتوتک مختص بازار ژاپن بوده و از ۲۱ ژوئن با دو تریم متمایز به نام های لیفت اتوتک و لیف ای پلاس اتوتک عرضه خواهد شد. این دو خودرو به ترتیب قیمت ۳۵۶۰۹ و ۴۰۱۴۸ دلاری دارند. شایان ذکر است قیمت پایه ی نسخه های استاندارد این دو خودرو در ژاپن برابر با ۲۹۳۷۷ و ۳۷۷۰۳ دلار می باشد. مدل نیسموی لیف الکتریکی را نیز می توان با پرداخت ۳۶۵۲۹ دلار خریداری کرد.

ظهور نیسان لیف اتوتِک در ژاپن
همرسانی نوشتار: