معرفی فیس لیفت سانگ یانگ تیوولی در کرهٔ جنوبی

  1. شنبه ۴ خرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۱۲ (۵ سال قبل)
معرفی فیس‌لیفت سانگ‌یانگ تیوولی در کرهٔ جنوبی
به گزارش فرانگر

سانگ یانگ نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ کراس اوور تیوولی را در زادگاهش کردهٔ جنوبی معرفی کرده است. طی این فیس لیفت، تیوولی از دماغهٔ جدید با جلوپنجرهٔ تجدیدنظر شده و چراغ های بازطراحی شده برخوردار شده است. تغییرات بزرگ تر اما در سپر جلو صورت گرفته و حالا در آن ورودی های هوای برجسته تر و مه شکن های سه بخشی دیده می شود.

تغییرات در قسمت عقب خودرو اما کمتر بوده و طراحان صرفاً به تجدیدنظر در سپر و گرافیک جدید چراغ ها بسنده کرده اند. البته درب صندوق هم از نو طراحی شده و حالا برآمدگی بزرگ تری در بخش بالایی آن و همین طور نواری عمیق در بالای پلاک عقب به چشم می خورد.

معرفی فیس لیفت سانگ یانگ تیوولی در کرهٔ جنوبی

در داخل تیوولی یک صفحه آمپر دیجیتالی ۱۰.۲ اینچی به همراه یک نمایشگر ۹ اینچی مدرن تر برای سیستم اطلاعاتی-سرگرمی ارائه شده است. طراحی جدید داشبورد، کنسول مرکزی بازطراحی شده، دکمه های باکیفیت تر و دریچه های تهویهٔ جدید هم از دیگر تغییرات داخلی این کراس اوور کره ای هستند اما غربیلک فرمان فرم آشنای قبلی خود را حفظ کرده است.

معرفی فیس لیفت سانگ یانگ تیوولی در کرهٔ جنوبی

سانگ یانگ همراه با این فیس لیفت یک پیشرانهٔ ۱.۵ لیتری توربوشارژ جدید را هم برای تیوولی ارائه کرده است. فعلاً مشخصات این موتور اعلام نشده اما سازندهٔ کره ای وعده داده است که عملکرد قدرتمندی را ارائه خواهد کرد. علاوه بر این، برای تیوولی مدل ۲۰۲۰ یک موتور دیزلی هم ارائه می شود.

معرفی فیس لیفت سانگ یانگ تیوولی در کرهٔ جنوبی

نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ تیوولی ماه آینده به بازار عرضه خواهد شد درحالی که قیمت آن در کرهٔ جنوبی از ۱۶,۶۸۰,۰۰۰ وون معادل ۱۳,۹۸۰ دلار آغاز می شود. سانگ یانگ هم اکنون پیش فروش این کراس اوور ساب کامپکت را با پیش پرداخت ۱۰۰ هزار وون معادل ۸۴ دلار آغاز کرده است. کسانی که تا پیش از تاریخ ۴ ژوئن این خودرو را پیش خرید کنند یک تی شرت ویژهٔ تیوولی را هم دریافت خواهند کرد.
همرسانی نوشتار: