کد مخفی ب ام و برای توسعه X۸ جدید؟!

  1. جمعه ۳ خرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۰۸ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
کد مخفی ب‌ام‌و برای توسعه X8 جدید؟!
به گزارش فرانگر

تا زمانی که خریداری باشد فروشنده ای هم خواهد بود. حداقل به نظر می رسد وضعیت درباره ی کراس اوورهای کوپه که این گونه است؛ بنابراین جای تعجبی وجود ندارد که شاسی بلند پرچم دار ب ام و نسخه ای کوپه از X۷ با نام X۸ باشد.

در چند سال اخیر شایعاتی درباره ی تولید چنین خودرویی به گوش رسیده اما همین چند وقت پیش بود که باواریایی ها نام X۸ را ثبت تجاری کردند. همچنین مدیر توسعه ی این خودروساز گفته فضا برای گسترش شاسی بلندهای گران قیمت مساعد است.

اخیراً نیز BMW بلاگ پستی منتشر و در آن اعلام کرده X۸ در راه است. این وب سایت خاطرنشان ساخته احتمال تولید چنین شاسی بلند لوکس و سطح بالایی وجود دارد. این منبع خبری همچنین گفته X۸ در داخل کمپانی با کد G۰۹ شناخته می شود. برای یادآوری بد نیست بدانید X۷ نیز با کد G۰۷ شناخته می شود.

کد مخفی ب ام و برای توسعه X8 جدید؟!

اگرچه ب ام و به صورت رسمی هیچ چیزی را تأیید نکرده اما BMW بلاگ اظهار داشته X۸ از همان پلتفرم X۷ و طراحی خمیده ی سقف سود خواهد برد. همچنین گفته شده این خودرو از طراحی چهار نفره در کابین استفاده خواهد کرد اما فعلاً مشخص نیست که آیا ردیف سوم صندلی ها هم در آن عرضه خواهد شد یا نه. مضاف بر این X۸ به احتمال زیاد در صورت تولید دارای جلوپنجره ی بزرگ بکار رفته در X۷ خواهد بود.

کد مخفی ب ام و برای توسعه X8 جدید؟!

ب ام و با تولید X۸ احتمالاً گران ترین محصول خود را روانه ی بازار خواهد نمود. مطمئن نیستیم که آیا بازار کشش چنین شاسی بلند کوپه ی بزرگ و گران قیمتی را دارد یا نه اما دیگر محصولات همچون X۶ بازار خوبی داشته و شاید ب ام و سرانجام برای تولید این خودرو متقاعد شود. اگر شایعات درست باشند قاعدتاً در چند سال آینده نمونه های پیش تولیدی X۸ در خیابان ها رؤیت خواهند شد.

کد مخفی ب ام و برای توسعه X8 جدید؟!

کد مخفی ب ام و برای توسعه X8 جدید؟!
همرسانی نوشتار: