انتشار تصاویر رسمی از کابین شاسی بلند جدید کیا

  1. جمعه ۳ خرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۰۶ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
انتشار تصاویر رسمی از کابین شاسی‌بلند جدید کیا
به گزارش فرانگر

پس از انتشار تیزر بدنه ی شاسی بلند جدید و کوچک کیا در هفته ی گذشته، این خودروساز کره ای تصاویر طراحی رسمی از کابین محصول جدید خود را نیز منتشر کرده است.

در کابین این خودرو سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش ۱۰.۲۵ اینچی مجهز به دکمه های فیزیکی را می توان مشاهده کرد. صفحه نمایش لمسی خودرو نیز باعث دسترسی به برخی عملکردهای خودرو می شود. این صفحه نمایش در وسط داشبورد و بالای ورودی های هوا قرار گرفته است. در اطراف آن نیز متریال متالیک دیده می شوند.

غربیلک فرمان چندکاره ی این خودرو مشابه نمونه ی بکار رفته در کیا استونیک بوده و پشت فرمان نیز پشت آمپرهای سنتی و صفحه دیجیتال دیده می شوند. کنترل شیشه ها و آینه های برقی نیز روی درب راننده جای گرفته اند. از دیگر ویژگی های کابین محصول جدید کیا می توان به تریم فیبر کربنی و متالیک بیشتر اشاره کرد.

بیونگ چول جو مدیر طراحی کیا می گوید:

انتشار تصاویر رسمی از کابین شاسی بلند جدید کیا

ما روی طراحی کابینی که هیچ شباهتی به دیگر شاسی بلندهای کوچک این کلاس ندارد تمرکز کرده ایم و حس بهتر عمق و جذابیت را می توان در طراحی آن مشاهده کرد. جدیدترین محصول ما جذابیت و رضایت بیشتری در پی خواهد داشت و کیفیت بالای آن نشان دهنده ی جزئیات بکار گرفته شده توسط کیا می باشد.

در این تصاویر نسخه ی اتوماتیک شاسی بلند کیا دیده می شود. این خودرو همچنین از حالت رانندگی آفرود سود برده و دکمه ی مربوط به آن را می توان در نزدیکی اهرم تعویض دنده مشاهده کرد. از دیگر ویژگی های خودرو می توان به کنترل حرکت در سرپایینی، قفل دیفرانسیل و شاید دیگر ویژگی های کمک به حرکت در آفرود اشاره کرد.

صندلی های جلوی گرم و سرد شونده، غربیلک فرمان گرم شونده، حسگرهای پارک و سیستم استارت/استاپ نیز از جمله تجهیزات این خودرو خواهند بود. سیستم نورپردازی هماهنگ با صدا نیز با توجه به نوع موزیک پخش شده نورپردازی داخل کابین را تغییر می دهد.

انتشار تصاویر رسمی از کابین شاسی بلند جدید کیا

کیا احتمالاً در هفته های آینده شاسی بلند جدیدش را معرفی خواهد کرد و فروشش هم از نیمه ی دوم سال جاری در بازار کره آغاز خواهد شد. عرضه ی جهانی این خودرو نیز اندکی پس از عرضه در کره جنوبی خواهد بود.

انتشار تصاویر رسمی از کابین شاسی بلند جدید کیا
همرسانی نوشتار: