موج جدید شاسی بلندهای آئودی در سال ۲۰۱۹

  1. جمعه ۳ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۰۹ (۴ سال،۹ ماه قبل)
موج جدید شاسی‌بلندهای آئودی در سال 2019
به گزارش فرانگر

یک صد و سی امین مجمع عمومی آئودی از نظر تغییرات سبد محصولات این شرکت اهمیت فوق العاده ای داشته و جدای از تأیید رسمی تولید نسخه ی لوکس A۸، مدیران رده بالای این شرکت برنامه های خود برای تولید موج جدید شاسی بلندها را نیز اعلام کرده اند. حداقل ۷ شاسی بلند این برند پیش از پایان سال جاری معرفی خواهد شد و البته واژه ی کلیدی در اینجا “نسخه” است زیرا این خودروها نسخه های متمایز از مدل های کنونی خواهند بود و محصولات کاملاً جدیدی محسوب نخواهند شد.

دو نسخه از این خودروها که دارای نشان های اسپورت بک هستند Q۳ اسپورت بک و مدل کاملاً الکتریکی E-tron اسپورت بک می باشند. آئودی خاطرنشان ساخته دو نسخه ی اسپورت از Q۸ را نیز روانه ی بازار خواهد کرد بنابراین به جرات می توان گفت ارباب حلقه ها در حال آماده سازی خودروهای SQ۸ و RS Q۸ می باشد. هر دو خودرو چندین بار در زمان تست های توسعه ای رؤیت شده اند و پوشش های استتاری کمی هم داشته اند بنابراین معرفی آن ها در سال جاری توجیه پذیر است.

این خودروها در کل ۴ دستگاه می شوند اما تکلیف ۳ شاسی بلند دیگر چه می شود؟ خب یک اسلاید نمایشی در مجمع آئودی نشان دهنده ی رونمایی از مدل RS Q۳ تا پایان سال جاری میلادی می باشد. بنا به هر دلیلی اسم SQ۳ در این اسلایدها نبوده اما انتظار داریم این خودرو اول عرضه شود.

موج جدید شاسی بلندهای آئودی در سال 2019

موج جدید شاسی بلندهای آئودی در سال 2019

موج جدید شاسی بلندهای آئودی در سال 2019

موج جدید شاسی بلندهای آئودی در سال 2019

هنوز هویت هفتمین شاسی بلند آئودی مشخص نشده اما احتمالاً این خودرو هم نسخه ی RS از Q۷ خواهد بود. این شاسی بلند در سال جاری فیس لیفت می شود و شاید با بازنگری های بخش آئودی اسپورت همراه شود. البته احتمال تولید RS Q۵ هم وجود دارد چراکه در سال های اخیر خبرهای زیادی دراین باره پخش شده است. برای تأیید هویت هفتمین شاسی بلند آئودی باید صبر کنیم اما آنچه که واضح است تصمیم ارباب حلقه ها برای هجوم بی سابقه به این بخش از بازار می باشد…

موج جدید شاسی بلندهای آئودی در سال 2019
همرسانی نوشتار: