تخفیف های جدید برای مزدا ۳ جدید!

  1. جمعه ۳ خرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۳۳ (۵ سال قبل)
تخفیف‌های جدید برای مزدا 3 جدید!
به گزارش فرانگر

با عرضه ی نسل جدید تویوتا کرولا و همچنین حضور همیشگی و پرقدرت هوندا سیویک در بازار، جنگ کلاس خودروهای جمع وجور (کامپکت) در آمریکا داغ تر از هر زمان دیگری بوده و مزدا هم می خواهد سهمی را به دست آورد. به منظور حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید، این برند ژاپنی برنامه ی مشوق و تخفیف جدیدی را برای خریداران مزدا ۳ تدارک دیده است. صرف نظر از مدل و تریم انتخابی، خریداران مزدا ۳ جدید از تخفیف ۷۵۰ دلاری سود خواهند برد.

گزارش شده مزدا نامه ای به نمایندگی ها فرستاده تا آن ها را از چندوچون این تخفیف ها آگاه کند. به این ترتیب این برنامه به همراه تخفیف های قبلی باعث می شود زمان خرید مزدا ۳ تخفیف کلی ۱۵۰۰ دلاری داشته باشید. البته فرقی نمی کند که شما خودرو را بخرید یا اینکه لیزینگ کنید چراکه در هر حالت شامل این تخفیف خواهید بود. بهتر اینکه از این تخفیف می توانید برای خرید لوازم منزل هم استفاده کنید.

خریداران آمریکایی زمان زیادی برای فکر کردن درباره خرید مزدا ۳ جدید دارند زیرا این برند در حال برنامه ریزی برای ادامه ی ارائه ی این تخفیف ها تا سوم سپتامبر است. به یاد داشته باشید که این تخفیف تنها زمانی در دسترس خواهد بود که نامتان را برای خرید مزدا ۳ جدید ثبت کرده باشید بنابراین شانس خرید میاتا، مزدا ۶ و یا شاسی بلندهای CX با استفاده از این تخفیف ها را نخواهید داشت.

تخفیف های جدید برای مزدا 3 جدید!

البته ارائه ی این تخفیف ها جای تعجب زیادی ندارد زیرا فروش مزدا ۳ در ماه پیش نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افت ۷.۹ درصدی به ۴۳۵۱ دستگاه رسیده است. زمانی که آمار فروش ابتدای سال تاکنون را در نظر بگیریم وضعیت بدتر خواهد بود چراکه فروش مدل های سدان و هاچبک آن با افت ۱۹.۷ درصدی برابر با ۱۹۵۶۶ دستگاه بوده است.

تخفیف های جدید برای مزدا 3 جدید!

تخفیف های جدید برای مزدا 3 جدید!
همرسانی نوشتار: