نقش پررنگ خودروها در دوست یابی و تشکیل زندگی!

  1. پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ ساعت ۱۸:۰۲ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
نقش پررنگ خودروها در دوست‌یابی و تشکیل زندگی!
به گزارش فرانگر

اگر به دنبال عشق و عاشقی هستید شاید باید به دنبال خرید یک جیپ باشید!

وب سایت AskMen به نقل از نتایج مطالعه ی انجام شده توسط کمپانی Zoosk اعلام کرده استفاده از تصویر جیپ در پروفایل کاربری حساب های دوست یابی باعث می شود تعداد پیام های دریافتی آن ها تا ۲۴۳ درصد افزایش یابد!

در مقام مقایسه بد نیست بدانید زمانی که کاربران از تصویر یک خودروی دیگر در پروفایل خود استفاده می کنند میزان پیام های دریافتی به صورت متوسط ۱۶۵ درصد افزایش می یابد. البته همه ی خودروها پاسخ برابری به علاقه ی دیگر کاربران ایجاد نمی کنند. با انتخاب تصویر محصولات ب ام و به عنوان پروفایل شاهد افزایش ۱۴۹ درصدی پیام ها خواهید بود درحالی که محصولات تویوتا باعث شده اند تعداد پیام ها ۷۳ درصد افزایش یابد.

نقش پررنگ خودروها در دوست یابی و تشکیل زندگی!

اگرچه ون ها در میان مشتریان خودروها علاقه مندان زیادی ندارند اما به نظر می رسد این خودروها در دنیای دوست یابی و عشق و علاقه خوب عمل می کنند! ون ها باعث می شوند تعداد پیام های دریافتی کاربران از دیگران ۶۱ درصد افزایش یابد. این عملکرد بهتر از افزایش متوسط ۴۲ درصدی پیام ها در صورت انتخاب تصویر یک سدان و یا ۴۱ درصدی پیکاپ ها می باشد.

نقش پررنگ خودروها در دوست یابی و تشکیل زندگی!

افزایش پیام های دریافتی با استفاده از تصویر ون ها کاملاً سورپرایز کننده است اما مالکان خودروهای هاچبک شاید بهتر باشد اطلاعاتشان را برای خودشان نگه دارند! در این مطالعه ی جالب گفته شده استفاده از تصویر خودروهای هاچبک باعث می شود پیام های دریافتی کاهش ۱۵ درصدی داشته باشند.

حتی اعلام اینکه مالک خودرو هستید هم باعث افزایش پیام های دریافتی می شود. افرادی که در پروفایل خود اعلام کرده اند مالک یک پیکاپ هستند با افزایش ۴۸ درصدی پیام ها روبرو شده اند. موضوع جالب و تا حدی عجیب اینکه ذکر این نکته که مالک یک ون هستید با کاهش ۷۲ درصدی پیام ها خواهد شد.

نقش پررنگ خودروها در دوست یابی و تشکیل زندگی!

اما از نظر برندهای خودرویی، افراد پاسخ بهتری به خودروهای لوکسی همچون ب ام و، مرسدس و لندروور خواهند داد. در بین خودروسازان سطح میانی هم فورد، نیسان و سوبارو عملکرد بهتری دارند.

ب ام و X5 مدل 2019
همرسانی نوشتار: