دومین محصول بوگاتی چه مشخصاتی خواهد داشت؟

  1. سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۹:۳۰ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
دومین محصول بوگاتی چه مشخصاتی خواهد داشت؟
به گزارش فرانگر

استفان وینکلمن رئیس برند بوگاتی می گوید این شرکت آماده ی اضافه کردن یک خودروی دیگر به سبد محصولاتش است.او در مصاحبه ی اختصاصی با Motor۱ گفته است:

فکر می کنم ما فرصت مناسب برای تولید یک خودروی دیگر را داریم.

این مدیر باتجربه ی صنعت خودرو همچنین برخی نظرات خود درباره ی مشخصات احتمالی محصول جدید بوگاتی را به اشتراک گذاشته است. وینکلمن با اشاره به تاریخچه ی غنی بوگاتی گفته دید کنونی او تولید خودرویی بسیار سریع بوده ولی این خودرو برخلاف شیرون باید برای استفاده ی روزمره هم مناسب باشد.

وینکلمن خاطرنشان ساخته است:

دومین محصول بوگاتی چه مشخصاتی خواهد داشت؟

این خودرو برای مثال می تواند قوای محرکه ی تمام الکتریکی داشته باشد.

اگرچه این مدیر ارشد قطعاً مخالف تولید یک بوگاتی الکتریکی نیست اما به خوبی می داند که چنین خودرویی باید از بهترین گزینه ی ممکن استفاده کند.

محصول جدید بوگاتی احتمالاً از فرم بدنه ای استفاده خواهد کرد که در مقایسه با شیرون و حتی ویرون تفاوت های بنیادین دارد.او اضافه می کند:

دومین محصول بوگاتی چه مشخصاتی خواهد داشت؟

واضح است زمانی که شما به تولید محصول جدیدی فکر می کنید باید گزینه های موجود درباره ی فرم بدنه ی خودرو را ببینید. به من اعتماد کنید، ما واقعاً به تمامی جزئیات بدنه ی خودرو اهمیت می دهیم و فکر می کنم شرکتی همچون بوگاتی طرفداران را ناامید نمی کند. فرم بدنه ی این خودرو امروز در بازار وجود ندارد.

صرف نظر از زمان تولید و عرضه، خریداران بوگاتی می توانند انتظار خودرویی گران قیمت را بکشند. وینکلمن خاطرنشان ساخته این خودروی جدید اگر امروز عرضه می شد قیمتی ۷ رقمی داشت.

تنها زمان به ما خواهد گفت که دومین محصول بوگاتی چه زمانی تولید می شود. البته با توجه به گفته های وینکلمن می توان حدس زد جدیدترین محصول بوگاتی در دهه ی میلادی آینده و با قیمتی قابل توجه عرضه شود.

دومین محصول بوگاتی چه مشخصاتی خواهد داشت؟
همرسانی نوشتار: