به روزرسانی محصولات مدل ۲۰۲۰ ب ام و برای بازار اروپا

  1. دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۹:۰۶ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
به‌روزرسانی محصولات مدل 2020 ب‌ام‌و برای بازار اروپا
به گزارش فرانگر

ب ام و برای نسخهٔ اروپایی محصولات خود برای مدل ۲۰۲۰ به روزرسانی هایی را در نظر گرفته است. مهم ترین این به روزرسانی ها تجهیز مدل M۵۵۰i به جدیدترین نسخه از پیشرانهٔ ۴.۴ لیتری V۸ است. این موتور که پیش ازاین در مدل های M۸۵۰i و ۷۵۰i ارائه شده بود، ۵۳۰ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور دارد. این یعنی حالا M۵۵۰i جدید به میزان قابل توجهی قوی تر از نسخهٔ قبلی شده است که ۴۶۲ اسب بخار قدرت و ۶۵۰ نیوتن متر گشتاور داشت.

نیروی این پیشرانهٔ جدید توسط یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک و سیستم XDrive به هر چهارچرخ منتقل می شود تا M۵۵۰i جدید بیشتر از همیشه به M۵ نزدیک شود. ب ام و فعلاً شتاب این مدل جدید را اعلام نکرده است اما با توجه به اینکه M۵۵۰i قبلی ظرف ۴ ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می رسد، نسخهٔ جدید با وجود قدرت بیشتر مطمئناً این کار را در کمتر از ۴ ثانیه انجام می دهد.

به روزرسانی محصولات مدل 2020 ب ام و برای بازار اروپا

از سوی دیگر، برای سری ۸ هم یک مدل بنزینی پایهٔ جدید بنام ۸۴۰i ارائه شده است که از یک پیشرانهٔ ۳ لیتری شش سیلندر خطی توربو با ۳۴۰ اسب بخار قدرت استفاده می کند. علاوه بر این، ب ام و برای سری ۸ مدل ۲۰۲۰ آپشن های سفارشی جدیدی را هم ارائه کرده که ازجملهٔ آن ها می توان به صندلی های M اسپرت و رنگ های شخصی اشاره کرد.

به روزرسانی محصولات مدل 2020 ب ام و برای بازار اروپا

به لیست پیشرانه های X۵ نیز یک موتور جدید اضافه شده است. این موتور که پیشرانهٔ دیزلی پایهٔ X۵ محسوب می شود، از نوع ۲ لیتری چهار سیلندر با ۲۳۰ اسب بخار قدرت و ۴۵۰ نیوتن متر گشتاور بوده و در مدل XDrive۲۵d ارائه می شود. در همین حال، مدل پایهٔ SDrive۲۰i رودستر جدید Z۴ نیز به صورت استاندارد به یک گیربکس شش سرعتهٔ دستی مجهز شده است.

به روزرسانی محصولات مدل 2020 ب ام و برای بازار اروپا

و نهایتاً در این به روزرسانی ها خانوادهٔ سری ۳ هم گسترش یافته زیرا ب ام و یک نسخهٔ پلاگین هیبریدی بنام ۳۳۰e را به خانوادهٔ آن اضافه کرده است. مجموع قدرت این مدل ۲۹۲ اسب بخار بوده و می تواند تا ۶۶ کیلومتر را به صورت تمام الکتریکی طی کند. در همین حال، ب ام و پذیرش سفارشات خرید مدل بالا ردهٔ M۳۴۰i را هم آغاز کرده است.

به روزرسانی محصولات مدل 2020 ب ام و برای بازار اروپا
همرسانی نوشتار: