رم ربل هلکت لرزه بر اندام حریفان می اندازد!

  1. یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۹:۳۶ (۵ سال قبل)
رم ربل هلکت لرزه بر اندام حریفان می‌اندازد!
به گزارش فرانگر

پیشرانه های زیادی وجود ندارند که به اندازه ی قلب آهنین ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری سوپرشارژردار فیات-کرایسلر سر و صدا کرده باشند. این نیروگاه بزرگ را “هلکت” می نامند.

بیش از ۴ سال از معرفی این پیشرانه روی چلنجر SRT هلکت و چارجر SRT هلکت می گذرد. رم همچنین مشغول آمده سازی نسخه ی هلکت از پیکاپ ربل بوده است. البته یکی از طرفداران پر و پا قرص این برند و پیشرانه در آمریکا ربل هلکت خاص خودش را ساخته است.

این پیکاپ دیوانه کننده توسط شرکت Most Wanted ۴×۴  میشیگان ساخته شده و البته کارهای انجام شده تنها به سادگی قرار دادن پیشرانه در بخش جلوی رم ربل نبوده است! کل کابین خودرو باید پیش از قرار دادن پیشرانه ی بزرگ ۸ سیلندر از هم باز شود. این در صورتی است که سوپرشارژر بزرگ هلکت از روی نیروگاه یاد شده جدا نگردد. به منظور اطمینان از قرار دادن صحیح کابین در جای خود، سیستم الکتریکی خودرو نیز باید اصلاح شده و سیستم های سوخت رسانی و خنک شوندگی نیز ارتقا شود. همچنین محل فیلتر روغن هم عوض شده است.

تیم دست اندرکار این پروژه از گلگیرهای فیبر کربنی و لاستیک های ۳۷ اینچی ریج گراپلر استفاده کرده اند. پیکاپ نهایی واقعاً برجسته و ترسناک بوده و می تواند برن اوت های قابل توجهی انجام دهد. لازم نیست که به صدای خوفناک این هیولا هم اشاره ای بکنیم.

فیات-کرایسلر تائید کرده در حال کار روی نسخه ی هلکت ربل با نام TRX می باشد. این پیکاپ سرسخت به عنوان رقیب فورد F-۱۵۰ رپتور مطرح خواهد بود و پرفورمنس پیکاپ ها را وارد مرحله ی جدیدی خواهد کرد.

به نظر می رسد جنگ قدرت پیکاپ ها هم شروع شده و معلوم نیست این بازی به کجا خواهد کشید…
همرسانی نوشتار: