تخفیف ۲۰ هزار دلاری برای آکورا NSX مدل ۲۰۱۹!

  1. شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۰۶ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
تخفیف 20 هزار دلاری برای آکورا NSX مدل 2019!
به گزارش فرانگر

آکورا NSX ۲۰۱۹ با تخفیف قابل توجه ۲۰ هزار دلاری در آمریکا قابل خریداری است.

این خودروساز ژاپنی می گوید این تخفیف زیاد تنها مختص مدل های سال ۲۰۱۹ سوپرکار یاد شده بوده و از هر قیمتی که مشتریان بتوانند در نظر بگیرند کم خواهد شد.

قیمت NSX در آمریکا از ۱۵۹۳۰۰ دلار آغاز می شود بنابراین اگر یک خریدار بتواند برای مثال یک NSX جدید با قیمت ۱۵۰ هزار دلار را گیر بیاورد قیمت آن با احتساب تخفیف یاد شده به ۱۳۰ هزار دلار خواهد رسید.

تخفیف 20 هزار دلاری برای آکورا NSX مدل 2019!

آکورا بی سر و صدا این تخفیف را در اواسط ماه مارس اعلام کرده و تا ۳۱ مارس ۲۰۲۰ نیز آن را ادامه خواهد داد. به این ترتیب خریداران بالقوه ی NSX تقریباً یک سال وقت دارند مدل ۲۰۱۹ این خودرو را پیدا کرده و با بهایی کاملاً مناسب خریداری کنند.

آکورا NSX

فروش این سوپرکار جدید در آمریکا هرگز بالا نبوده بنابراین پیدا کردن دلیل اعمال تخفیف زیاد برای فروش NSX خیلی سخت نیست. آکورا در سال ۲۰۱۸ تنها ۱۷۰ دستگاه از این خودرو را در آمریکا به فروش رساند که نسبت به فروش ۵۸۱ دستگاهی سال ۲۰۱۷ افت قابل توجهی را نشان می دهد. NSX حتی در سال ۲۰۱۶ به خانه ی ۲۶۹ نفر راه یافته بود.

تخفیف 20 هزار دلاری برای آکورا NSX مدل 2019!

این خودرو برای سال ۲۰۱۹ کاملاً ارتقا یافته و بهتر از هر زمان دیگری شده است.

آکورا NSX

از جمله اصلاحات کلیدی NSX ۲۰۱۹ می توان به استفاده از لاستیک های جدید کانتیننتال اسپورت کانتکت ۶، میله های پایدارکننده ی بزرگ تر در جلو و عقب، بوش های اتصال سفت تر در عقب و چندین به روزرسانی نرم افزاری در سیستم چهار چرخ محرک، فرمان هیدرولیک و دامپرهای فعال اشاره کرد. این خودرو در پیست سوزوکا دو ثانیه سریع تر از مدل قبلی خود بوده است.

تخفیف 20 هزار دلاری برای آکورا NSX مدل 2019!
همرسانی نوشتار: