سیگار سرگین الاغ هم وارد بازار ایران شد + عکس

عنبر نسارا که از سرگین الاغ ماده به دست می آید و بهترین راه مصرف آن دود کردن و استفاده از دوده آن می باشد، دارای خواص عجیب و متعددی در طب سنتی ایرانی است. به تازگی عنبر نسارا را در قالب سیگار به بازار عرضه می کنند و با انتشار این تصاویر در فضای مجازی، کاربران به آن واکنش نشان می دهند.

  1. شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۴۵ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
سیگار عنبر نسارا در بازار ایران!؟ +عکس
به گزارش فرانگر

بسیاری از کاربران که تجربه استفاده از سیگار عنبرنسارا (مدفوع الاغ) را داشته اند، عنوان می کنند بویی همچون کاه سوخته یا چوب با علف سوخته دارد و معتقدند به دلیل اینکه دود این سیگار آنتی بیوتیک بسیار قویی است، برای درمان زخم و عفونت و سر درد های قدیمی بسیار مفید می باشد. اما بسیاری از کاربران به کاغذ این سیگار اشاره می کنند که سوزاندان آن را مفید نمی دانند و بر این نظرند که نیازی نیست سیگار عنبر نسارا مانند سیگار کشید شود بلکه می توان تنها آن را روشن کرد و از دودش استفاده نمود.

سیگار عنبر نسارا در بازار ایران!؟ +عکس

اما برخی از کاربران ضمن اینکه درمان طبی با عنبرنسارا را تایید می کنند به شکل این نمونه از آن که در قالب سیگار به بازار عرضه می شود انتقاد می کنند و معتقدند نباید به شکل سیگار ارائه شوند چراکه ممکن است نوجوانان مصرف کند و بعد از آن به سیگار و موارد دیگر روی آورند.
همرسانی نوشتار: