ب ام و X۶ M جدید آماده ی رویارویی با لامبورگینی اوروس

  1. پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۵:۱۸ (۵ سال،۲ ماه قبل)
ب‌ام‌و X6 M جدید آماده‌ی رویارویی با لامبورگینی اوروس
به گزارش فرانگر

شاسی بلندها به حدی محبوب هستند که خودروسازان ساخت نسخه های اسپورت و پرفورمنس آن ها را نیز توجیه پذیر می دانند. به همین خاطر است که ب ام و پس از معرفی مدل X۲ M۳۵i اقدام به عرضه ی نسخه های پرفورمنس X۳ M و X۴ M کرد. بنا به دلایلی خوب، نسخه های سریع تر از محصولات لوکس نیز روانه ی بازار می شوند تا به پرچم داری پرسود برای سازندگانشان تبدیل شوند.

ب ام و هنوز از نسل بعدی X۶ رونمایی نکرده اما همان گونه که مشاهده می کنید نسخه ی M پرچم دار آن در حال تست است. نسخه ی پیش تولیدی این خودرو که اخیراً در نوربرگ رینگ رؤیت شده نه تنها از پوشش های استتاری معمول استفاده کرده بلکه دارای لایه ی استتاری اضافی در درب پشتی هم هست. علیرغم استفاده از پوشش سنگین برای پنهان کردن جزئیات طراحی، به سادگی می توان M بودن این شاسی بلند را تشخیص داد.

در نمای جلو شاهد ورودی های هوای بزرگ نزدیک به گوشه های سپر هستیم و یک اسپویلر لبه ای نیز بر خصیصه ی پرفورمنس X۶ جدید تأکید می کند. این خودروی پیش تولیدی از چراغ های جلوی مدل تولیدی سود برده و حتی نشان X۶ M نیز پشت نواری مشکی در جلوپنجره ی سمت راننده پنهان شده است. این جلوپنجره ی کلیوی شکل کاملاً بزرگ و باابهت طراحی شده و با کاراکتر این شاسی بلند بزرگ همخوانی دارد.

ب ام و X6 M جدید آماده ی رویارویی با لامبورگینی اوروس

در پروفایل جانبی می توانیم آینه بغل های خاص محصولات M و قوس های چرخ بزرگ را ببینیم که رینگ های بزرگ ۱۹ اینچی و لاستیک های میشلین پایلوت اسپورت ۴ را در آغوش گرفته اند. کالیپرهای ترمز آبی رنگ برای ترمزهای پرقدرت این خودرو هم نشان می دهند با یک X۶ عادی طرف نیستیم. ارتفاع کمتر خودرو نسبت به سطح زمین نیز خبر از سیستم تعلیق سفت تری را می دهد.

ب ام و X6 M جدید آماده ی رویارویی با لامبورگینی اوروس

احتمالاً سیستم اگزوز با چهار خروجی اولین چیزی خواهد بود که نظرتان را در نمای عقب جلب خواهد کرد. درب پشتی نیز پذیرای یک اسپویلر لبه ای بوده و یک اسپویلر دوتکه ای هم روی سقف نصب شده است. به نظر می رسد ب ام و جا پلاک را در بخش پایین تر درب پشتی نصب کرده و پایین آن هم دیفیوزر اسپورتی قرار گرفته است.

ب ام و X6 M جدید آماده ی رویارویی با لامبورگینی اوروس

ب ام و X6 M جدید آماده ی رویارویی با لامبورگینی اوروس

انتظار می رود نسل جدید ب ام و X۶ استاندارد تا پایان سال جاری معرفی خواهد شد و اندکی بعد هم مدل M پرفورمنس آن روانه میدان خواهد شد. حتی نسخه ی داغ تر X۶ M کامپتیشن هم در راه خواهد بود.

ب ام و X6 M جدید آماده ی رویارویی با لامبورگینی اوروس
همرسانی نوشتار: