قدرت رعب آور سوپرکار جدید فراری!

  1. چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۱:۱۴ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
قدرت رعب‌آور سوپرکار جدید فراری!
به گزارش فرانگر

یک سوپرکار هیبریدی کاملاً جدید که جزو چهار خودروی جدید فراری در سال جاری خواهد بود تا چند هفته ی دیگر رونمایی خواهد شد. ظاهراً این خودرو ۳۱ می معرفی خواهد شد و البته قدرت آن نیز کاملاً لرزه به اندام حریفان خواهد انداخت.

لوئیس کامیلری مدیر اجرایی فراری اولین بار در زمان ارائه ی نتایج مالی سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۹ این خودروساز به تولید سوپرکار هیبریدی و جدید شرکت اشاره کرد. او از اشاره به جزئیات بیشتر خودداری نمود اما تأیید کرد این خودرو در جایگاهی بالاتر از ۸۱۲ سوپرفست قرار خواهد گرفت.

فراری دعوت نامه ای رسمی به برخی افراد خاص فرستاده تا در مراسم رونمایی این خودرو در مارانللو حضور داشته باشند. موضوع مهم اینکه در این دعوت نامه تأیید شده سوپرکار هیبریدی فراری قدرت ۹۸۶ اسب بخاری خواهد داشت.

هنوز مشخصات قوای محرکه ی این خودرو مشخص نیست اما خبرهایی درباره استفاده از پیشرانه ی ۶ سیلندر توئین توربو منتشر شده است. البته از آنجایی که خودروی موردبحث قدرت بیشتری در مقایسه با هایپرکار لافراری خواهد داشت بنابراین احتمال استفاده از قوای محرکه ی ۸ سیلندر هیبریدی شده بسیار بالاتر است. پرفورمنس این خودرو از قرار معلوم خارق العاده خواهد بود و اگر از نظر شتاب و سرعت گل سرسبد محصولات فراری باشد تعجبی نخواهیم کرد.

قدرت رعب آور سوپرکار جدید فراری!

در نظر داشته باشید که این سوپرکار جایگزین لافراری نیست زیرا تا معرفی جایگزین این هایپرکار افسانه ای هنوز چند سالی زمان باقی مانده است. برای در نظر گرفتن رابطه ی این خودروها می توان از مثال مک لارن اسپیدتیل و P۱ استفاده کرد. اگرچه اسپیدتیل سریع تر از P۱ است اما جایگزین این خودرو محسوب نشده و بجای آن هایپرکار کاربردی تری است.

قدرت رعب آور سوپرکار جدید فراری!

هنوز قیمت سوپرکار هیبریدی و جدید فراری معلوم نیست اما گفته می شود بهای آن از حدود ۶۰۰ هزار یورو آغاز شود.
همرسانی نوشتار: