اوضاع خوش فراری در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹

  1. دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۰:۰۱ (۵ سال،۲ ماه قبل)
اوضاع خوش فراری در سه‌ماهه اول سال 2019
به گزارش فرانگر

برخلاف لامبورگینی که برای افزایش فروش خود در بازارهای جهانی تکیه ی زیادی به شاسی بلند اوروس دارد، فراری بدون تولید قدبلندی متمایز هم عملکرد بسیار خوبی را بر جای گذاشته است. شاسی بلند پورسانگ این برند در چند سال آینده وارد بازار خواهد شد و البته با ورود خود به میدان هم باعث گسترش سبد محصولات فراری خواهد شد و هم به بهبود درآمد این خودروساز کمک خواهد کرد.

ایتالیایی ها در سه ماهه ی اول سال جاری فروش ۲۶۱۰ دستگاهی داشته اند که ۴۸۲ دستگاه بیشتر از بازه ی زمانی مشابه در سال ۲۰۱۸ بوده و نشان دهنده ی افزایش قابل توجه ۲۳ درصدی می باشد. البته مهم ترین خودرویی که بر افزایش فروش فراری تأثیر گذاشته ارزان ترین محصول این برند یعنی پورتوفینو می باشد. فروش کلی محصولات ۸ سیلندر فراری رشد ۳۰.۶ درصدی داشته درحالی که محصولات ۱۲ سیلندر نیز رشد ۴.۱ درصدی را تجربه کرده اند.

فراری می گوید:

Ferrari 488 Pista Spider

این رشد فروش کمی با فروش پایین تر خانواده ی ۴۸۸ متوازن شده به گونه ای که مدل های ۴۸۸ GTB و ۴۸۸ اسپایدر به پایان عمر خود نزدیک می شوند درحالی که مدل های ۴۸۸ پیستا و ۴۸۸ پیستا اسپایدر روانه ی بازار خواهند شد و میزان فروش را بالاتر خواهند برد. در بخش خودروهای ۱۲ سیلندر نیز مهم ترین خودرو ۸۱۲ سوپرفست بوده است.

اوضاع خوش فراری در سه ماهه اول سال 2019

اوضاع خوش فراری در سه ماهه اول سال 2019


در تمامی بازارها رشد قابل توجه فراری گزارش شده است. این خودروساز در آمریکا رشد 26.5 درصدی داشته درحالی که افزایش فروش فراری در منطقه ی اروپا، خاورمیانه و آفریقا برابر با 9.6 درصد بوده است. منطقه ی آسیا-اقیانوسیه هم رشد 29.3 درصدی داشته است. فروش فراری در چین، هنگ کنگ و تایوان فوق العاده بوده و افزایش 79.2 درصدی را بر جای گذاشته است.

درآمد فراری نیز در سه ماهه ی اول سال جاری با افزایش فروش قطعات و پیشرانه ها بیش از پیش بهبود یافته است. درآمد خالص این برند در این بازه ی زمانی افزایش ۹۴۰ میلیون یورویی یا به عبارتی ۱۳.۱ درصدی داشته است.

اوضاع خوش فراری در سه ماهه اول سال 2019
همرسانی نوشتار: