رندرهای کاملاً نزدیک به واقعیت از نسل جدید ب ام و X۶

  1. شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۶:۰۴ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
رندرهای کاملاً نزدیک به واقعیت از نسل جدید ب‌ام‌و X6
به گزارش فرانگر

ب ام و حدود یازده سال پیش با معرفی نخستین نسل مدل X۶ برای اولین بار کلاس جدید کراس اوور کوپه را پایه گذاری کرد. سپس نسل فعلی این خودرو در اواخر سال ۲۰۱۴ به بازار آمد و حالا باواریایی ها در حال آماده سازی سومین نسل از X۶ هستند. این نسل که با کد G۰۶ شناخته می شود، مثل گذشته بر اساس مدل X۵ ساخته خواهد شد. حال اما وب سایت روسی Kolesa با استفاده از تصاویر نسل جدید X۵، رندرهایی از نسل آیندهٔ X۶ طراحی کرده که ظاهر احتمالی این کراس اوور کوپهٔ آلمانی را نشان می دهند. تاکنون پروتوتایپ های زیادی از X۶ جدید با پوشش های استتاری در حال آزمایش دیده شده اند و این رندرها به خوبی نشان داده اند که در زیر پوشش های استتاری چه چیزی قرار گرفته است.

X۶ اساساً چیزی بیشتر از یک X۵ با سقف کوپه مانند و بخش عقبی اسپرت تر نیست و به همین دلیل در قسمت جلویی کاملاً با X۵ یکسان است. در نمای عقبی X۶ جدید اما شاهد چراغ های باریک و متفاوتی نسبت به X۵ هستیم که تا حدودی به چراغ های مدل کوچک تر X۴ شباهت دارند. نسل جدید X۶ که باید با مرسدس بنز GLE کوپه و آئودی Q۸ و همین طور پورشه کاین کوپهٔ تازه وارد به رقابت بپردازد، در بخش فنی نیز تمامی قسمت ها و ویژگی های خود را از X۵ قرض گرفته است. در همین حال، مطمئناً نسخهٔ اسپرت و عملکردی این ماشین یعنی مدل X۶ M نیز ساخته خواهد شد.

رندرهای کاملاً نزدیک به واقعیت از نسل جدید ب ام و X6

حتی ب ام و روی ساخت نسخهٔ قدرتمندتر کامپتیشن هم در حال کار است که قدرتی بیش از ۶۰۰ اسب بخار خواهد داشت. البته برای دیدن X۶ M جدید باید تا سال ۲۰۲۰ صبر کنیم اما نسخهٔ معمولی این کراس اوور کوپه زودتر معرفی خواهد شد. انتظار می رود نسل جدید X۶ در ایالات متحده مثل X۵ در دو مدل XDrive ۴۰i و XDrive ۵۰i عرضه گردد درحالی که اروپایی های امکان خرید مدل های دیزلی XDrive ۳۰d و M۵۰d را هم خواهند داشت. علاوه بر این، بازهم مثل X۵، به احتمال زیاد بعداً نسخهٔ هیبریدی XDrive ۴۵e نیز به خانوادهٔ X۶ جدید اضافه خواهد شد.
همرسانی نوشتار: