خودروی سفارشی رولزرویس برای گرامیداشت سالگرد ۱۱۵ سالگی

  1. شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
خودروی سفارشی رولزرویس برای گرامیداشت سالگرد 115 سالگی
به گزارش فرانگر

رولزرویس و حراجی RM Sotheby’s اعلام کردند به منظور گرامی داشت یک صد و پانزدهمین سالگرد تأسیس این برند بریتانیایی، یک دستگاه رولزرویس فانتوم سفارشی ۲۰۲۰ را در پاییز سال جاری به حراج خواهند گذاشت.

از این پروژه یک تصویر تیزری به فرم اسکچ های طراحی منتشر شده است. در این تصویر شاهد خودرویی با رنگ قرمز روشن هستیم اما به غیر آن نمی توان چیز زیادی را تشخیص داد. البته انتظار می رود برخی عناصر سفارشی از جمله نشان های متفاوت باعث تمایز این خودرو با دیگر نسخه ها شوند.

بنا به گفته ی رولزرویس، این خودرو در کابین خود از چرم خاص دست دوخت سود خواهد برد. رنگ قرمز بدنه باعث می شود فکر کنیم رولزرویس احتمالاً از عناصر قرمزرنگ در کابین هم استفاده خواهد کرد. بخش داخلی این خودرو می تواند از رکاب های داخلی متمایز و پلاک های سفارشی برخوردار باشد. اگرچه انتظار نمی رود رولزرویس از قطعات ویژه ای برای تأکید بر تک دستگاهی بودن این خودرو استفاده کند اما قطعاً برخی جزئیات باعث ایجاد شخصیت خاص این خودرو خواهند شد.

خرید یک رولزرویس فانتوم تنها توسط افراد ثروتمند امکان پذیر است چراکه قیمت مدل های استاندارد آن از حدود ۴۵۰ هزار دلار آغاز می شود. زمانی که آپشن های گران قیمت این خودروساز را هم سفارش دهید بهای خودرو به آسانی از ۶۰۰ هزار دلار عبور خواهد کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، احتمالاً نسخه ی سفارشی یاد شده با بهایی فراتر از ۱ میلیون دلار به فروش خواهد رسید که بسیار زیادتر از قیمت ۷۸۰ هزار دلاری پرداخته شده برای اولین فانتوم نسل هشت تولیدی می باشد.

در آینده جزئیات بیشتری از این خودرو را خدمت شما عزیزان تقدیم خواهیم کرد.
همرسانی نوشتار: