همکاری تویوتا و پاناسونیک برای توسعه سرویس های ارتباطی

  1. شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۷:۰۶ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
همکاری تویوتا و پاناسونیک برای توسعه سرویس‌های ارتباطی
به گزارش فرانگر

پس از همکاری های صورت گرفته در زمینه تکنولوژی باتری خودروهای الکتریکی، تویوتا و پاناسونیک هم اکنون برای توسعه ی مشترک سرویس های ارتباطی برای خانه ها و محیط های شهری به توافق رسیده اند.

این دو شرکت اوایل سال آینده کمپانی جدیدی را تأسیس خواهند کرد که تمرکز آن روی تکنولوژی ای خواهد بود که می تواند سرویس های شخصی سازی شده خانگی را ارائه کند. از جمله ی این موارد می توان به تکنولوژی های مربوط به وسایل خانه اشاره کرد.

گروه پاناسونیک و تویوتا در این شرکت جوینت ونچری سهام ۵۰/۵۰ خواهند داشت و پاناسونیک تمامی سهام خود در شرکت های پاناسونیک هومز، پاناسونیک انجینریگ و ماتسومورا-گومی را به این کمپانی جدید منتقل خواهد کرد.

همکاری تویوتا و پاناسونیک برای توسعه سرویس های ارتباطی

آکیو تویودا رئیس شرکت تویوتا می گوید:

از این به بعد، اطلاعات به تمامی آیتم ها و سرویس هایی که از زندگی روزانه ی مردم پشتیبانی می کنند متصل خواهد شد. این امر به لطف توسعه ی CASE و در نظر گرفتن جنبه های ارتباطی و جامعه ای که شامل خودروها نیز می باشد صورت خواهد گرفت. به منظور فهم این موضوع من معتقدم که ما باید روح همکاری را شرکا و دوستان را نشان دهیم و اهداف خود را برای آینده ای که می خواهیم بسازیم به اشتراک بگذاریم.

این مدیر ارشد ادامه می دهد:

من می خواهم در چالش ارائه ی سبک زندگی جدید شرکت کنم. این چالش به خاطر روحی شکل می گیرد که همیشه خواهان بهترین ها می باشد. ما می خواهیم نقاط قوت تویوتا یعنی تجارت خودروها و سیستم های ارتباطی را با نقاط قوت پاناسونیک در بخش لوازم خانگی و باتری ها ترکیب کنیم.

این خودروساز ژاپنی امیدوار است با گسترش شبکه ی ساخت و فروش خودروهای خود سرویس های حمل ونقل و انرژی جدیدی را فراهم کند و در عین اینکه رقابتی باقی بماند درآمدهای خود را نیز گسترش دهد.
همرسانی نوشتار: