نمایش ب ام و M۸ جدید در پیست نوربرگ رینگ

  1. جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۰:۵۸ (۵ سال،۲ ماه قبل)
نمایش ب‌ام‌و M8 جدید در پیست نوربرگ رینگ
به گزارش فرانگر

شمارش معکوس برای رونمایی از ب ام و M۸ جدید آغاز شده و عملکرد نسخه های پیش تولیدی آن در جهنم سبز نوید تولید خودرویی بسیار سریع را می دهند.

میشان چارودین که یکی از کارشناسان پیست نوربرگ رینگ است اخیراً شاهد تست چندین نمونه ی پیش تولیدی M۸ در این پیست مشهور بوده است. چارودین با مشاهده ی عملکرد خودروها و همچنین استفاده از یک کرنومتر قابل اعتماد اعلام کرده M۸ یک دور پیست نوربرگ رینگ را در زمان حدود ۷ دقیقه و ۲۹.۵ ثانیه طی کرده است.

اگرچه باید به این نکته اشاره کنیم که زمان گیری ساده با استفاده از کرنومتر ثابت کننده ی هیچ چیزی نیست اما شاید با اختلاف چندثانیه ای صحیح باشد.

نمایش ب ام و M8 جدید در پیست نوربرگ رینگ

اگر زمان ۷ دقیقه و ۲۹.۵ ثانیه را معیار قضاوت خود قرار دهیم پس باید گفت M۸ یک خودروی فوق العاده است. خودروهایی همچون شورولت کامارو ZL۱، پورشه ۹۱۱ GT۳ نسل ۹۹۱ و لامبورگینی اوراکان زمان هایی در همین محدوده را ثبت کرده اند. پروتوتایپی که مشاهده شده از نوع M۸ کوپه بوده اما اگر مدل چهار درب گرن کوپه هم بتواند عملکردی مشابه داشته باشد باواریایی ها به رکورد مرسدس-ای ام جی GT چهار درب کوپه ۶۳ S بسیار نزدیک خواهد شد.

نمایش ب ام و M8 جدید در پیست نوربرگ رینگ

ما می دانیم که ب ام و M۸ از همان پیشرانه ی ۸ سیلندر توئین توربوی مشابه M۵ با قدرت حدود ۶۲۰ اسب بخار استفاده خواهد کرد و قدرت تولیدی به هر چهار چرخ فرستاده خواهد شد.

نمایش ب ام و M8 جدید در پیست نوربرگ رینگ

M۸ نیز درست همانند مدل های استاندارد خودرویی راحت خواهد بود اما رکورد غیررسمی یاد شده در نوربرگ رینگ نشان می دهد این خودرو علاوه بر راحتی بالا تمرکز زیادی هم روی پرفورمنس قابل توجه دارد.

نمایش ب ام و M8 جدید در پیست نوربرگ رینگ

[دانلود ویدئو]
همرسانی نوشتار: