سرقت آینه بغل خودروهای لوکس در نیویورک

  1. چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۹:۵۴ (۵ سال،۲ ماه قبل)
سرقت آینه‌بغل خودروهای لوکس در نیویورک
به گزارش فرانگر

تعدادی از خودروهای لوکس منطقه منهتن آمریکا به خاطر قیمت بالای آینه بغل های خود هدف سرقت قرار گرفته اند.

بنا اداره پلیس نیویورک، ۱۸ خودرو در بازه زمانی اول مارس تا ۲۶ آوریل گزارش سرقت آینه بغل را ثبت کرده اند. ده ها مورد سرقت در خیابان های بیستم، پنجاه و نهم و هشتاد و ششم گزارش شده و چهار سرقت دیگر نیز بین خیابان های هشتاد و ششم و صد و دهم رخ داده است.

اما خودروهایی که مورد علاقه ی سارقان بوده اند عبارت اند از آئودی، پورشه، مرسدس بنز، لکسس و ب ام و که بسیاری از آن ها دارای آینه بغل های مجهز به دوربین هایی هستند که ارزش هریک از آن ها بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار تخمین زده می شود.

سخنگوی اداره پلیس نیویورک می گوید:

سرقت آینه بغل خودروهای لوکس در نیویورک

به نظر نمی رسد که این الگوی منطقه ای در شمال منهتن یک شرایط گسترده و پراکنده در سطح شهر باشد. سارقان هر دو آینه بغل خودروهای لوکس را به سرقت می برند. احتمالاً این آینه ها به خاطر فروش دوباره دزدیده می شوند.

اکثر سرقت ها در شب رخ می دهد و سخنگوی اداره پلیس نیویورک هم اعلام کرده مقامات پلیس این شهر افسران بیشتری را در شیفت های شب بکار گرفته اند تا سرنخی از این اقدامات به دست بیاورند.

معاون بازرس کل پلیس نیز می گوید:

سرقت آینه بغل خودروهای لوکس در نیویورک

مردم این روزها دزدگیر خودروها را نادیده می گیرند اما اگر شما صدای دزدگیر خودرو را در شب شنیدید حتماً به خودرو نگاه کنید و اگر مورد مشکوکی دیدید با پلیس تماس بگیرید.

تعداد خودروهای جدیدی که با دوربین های متصل به آینه بغل عرضه می شوند رو به افزایش است. اگرچه این آینه ها رفته رفته گسترده تر می شوند اما قیمت بالایی داشته و همین امر جذابیت سرقتشان را بالا برده است.

سرقت آینه بغل خودروهای لوکس در نیویورک

سرقت آینه بغل خودروهای لوکس در نیویورک
همرسانی نوشتار: