گمبالا میراژ GT، یک پورشه کررا GT تا بن دندان مسلح!

  1. دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۱:۰۴ (۵ سال قبل)
گمبالا میراژ GT، یک پورشه کررا GT تا بن دندان مسلح!
به گزارش فرانگر

اگرچه پورشه کررا GT یکی از جذاب ترین محصولات تاریخ این برند آلمانی می باشد اما یکی از مشهورترین تیونرهای دنیا یعنی گمبالا که تاریخچه ای پربار و درخشان در ارتقای محصولات این خودروساز دارد دست روی کررا GT گذاشته است.

بیش از یک دهه ی پیش گمبالا اقدام به معرفی خودروی میراژ GT کرد که نسخه ای کاملاً ارتقا یافته از کررا GT محسوب می شد و تنها به تعداد ۲۵ دستگاه تولید شد. اصلاحات فراوانی در این خودرو صورت گرفته و گمبالا اخیراً در پیج فیس بوک خود تأیید نموده آخرین دستگاه از این خودرو را ساخته و تحویل مشتری کرده است.

بنا به گفته ی این تیونر، ساخت این خودرو بیش از ۱۰۰۰ ساعت زمان برده و البته با نگاه کردن به تصاویر می توانیم دلیل این کار را بفهمیم. میراژ GT دارای طیف گسترده ای از قطعات سفارشی و برجسته می باشد. برای مثال نمای جلوی خودرو شامل سپر و کاپوت جدید مجهز به ورودی های هوای بزرگ می باشد. همچنین چراغ های جلو دارای عناصر فلورسنت بوده تا ظاهری متمایز برای این سوپرکار به ارمغان بیاورند.

گمبالا میراژ GT، یک پورشه کررا GT تا بن دندان مسلح!

در پروفایل جانبی نیز تغییرات مشهود هستند به گونه ای رینگ های مشکی با کالیپرهای ترمز زرد کاملاً به چشم می آیند. همچنین رکاب ها و درب های فیبر کربنی هم از دیگر شاخصه های نمای جانبی این کررا GT تیون شده می باشند. اگرچه نمای جلو و عقب خودرو تغییرات چشمگیری داشته اما شاید بتوان گفت بیشترین میزان تغییرات در بخش عقب مشاهده می شوند.

ظاهر استاندارد کررا GT در این بخش را فراموش کنید چراکه گمبالا از بال عقب ثابت، سپر سفارشی، خروجی های اگزوز متمایز و پوشش زرد روشن پیشرانه سود برده است. این خودرو همچنین دارای ورودی هوای بزرگ در سقف است که تا محفظه پیشرانه گسترش یافته است.

گمبالا میراژ GT، یک پورشه کررا GT تا بن دندان مسلح!

کابین نیز دارای غربیلک فرمان سفارشی و قطعات چرمی و آلکانترای متنوع و عناصر زردرنگ است.

اگرچه نظر همه ی افراد درباره ی گمبالا میراژ GT یکسان نخواهد بود اما به سختی می توان درباره ی پیشرانه ی ۱۰ سیلندر تنفس طبیعی این خودرو که با تیون گمبالا قدرت ۶۸۰ اسب بخاری دارد زبان به شکایت گشود.

گمبالا میراژ GT، یک پورشه کررا GT تا بن دندان مسلح!
همرسانی نوشتار: