رندر جالب از کیا تلوراید پیکاپ

  1. دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۹:۱۹ (۵ سال قبل)
رندر جالب از کیا تلوراید پیکاپ
به گزارش فرانگر

کیا تلوراید یک شاسی بلند بزرگ و برجسته است اما اگر این برند کره ای بخواهد وارد بازار پیکاپ ها شود نتیجه چگونه خواهد بود؟ همان گونه که انتظار دارید محصول کیا کاملاً جالب توجه خواهد بود.

رندرهایی که مشاهده می فرمایید در فروم کیا تلوراید منتشر شده و یک پیکاپ یونی بادی را تصور کرده است. این خودرو می تواند رقیبی بالقوه برای خودروهایی همچون هوندا ریجلاین باشد. از آنجایی که این پیکاپ می تواند بر پایه ی تلوراید تولید شود بنابراین کیا قادر خواهد بود قوای محرکه ی نسخه ی شاسی بلند و اکثر قطعات فنی آن را حفظ کند.

رندر جالب از کیا تلوراید پیکاپ

البته ردیف سوم صندلی ها به منظور ایجاد فضای بار حذف می شوند. باید اذعان کرد محفظه بار این رندر کاملاً کوچک بوده و باب میل خریدارانی که به این موضوع اهمیت می دهند نخواهد بود. البته اگر قرار باشد نسخه ای واقعی از پیکاپ تلوراید تولید شود به احتمال زیاد شاهد خودرویی با محفظه بار بزرگ تر خواهیم بود.

رندر جالب از کیا تلوراید پیکاپ

اما کیا تلوراید شاسی بلند از پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری با قدرت ۲۹۱ اسب بخاری و گشتاور ۳۵۵ نیوتون متری استفاده می کند که برای حمل یک شاسی بلند فول سایز سه ردیفه کفایت می کند.

رندر جالب از کیا تلوراید پیکاپ

البته بزرگ ترین سؤالی که وجود دارد علاقه ی کیا به ساخت یک پیکاپ است. ما می دانیم که هیوندای به دنبال ساخت نسخه ی تولیدی کانسپت سانتاکروز بوده و کیا نیز اخیراً اعلام کرده به تولید یک پیکاپ فکر می کند و شاید به دنبال رقابت با خودروهایی همچون رنو آلاسکان، مرسدس بنز X کلاس و میتسوبیشی L۲۰۰ باشد اما خب مدیران کیا درعین حال تأکید کرده اند تمرکز خود را فعلاً روی شاسی بلندها و سواری ها گذاشته اند.

رندر جالب از کیا تلوراید پیکاپ
همرسانی نوشتار: