ب ام و Z۴ منهارت، رودستری عصبی و خاص!

  1. شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۷:۰۷ (۵ سال،۱ ماه قبل)
ب‌ام‌و Z4 منهارت، رودستری عصبی و خاص!
به گزارش فرانگر

تیونر آلمانی منهارت به خاطر ارتقای محصولات ب ام و شناخته شده است. اخیراً پیج فیس بوک این شرکت رندرهایی از پروژه ی جدید خود یعنی ب ام و Z۴ منتشر کرده است. اگرچه اطلاعات زیادی از مشخصات فنی این خودرو منتشر نشده اما حداقل می توانیم نگاهی به پکیج طراحی این خودرو بیندازیم.

چیزی که فوراً به چشم می آید پکیج گرافیکی این خودرو می باشد. منهارت Z۴ دارای نوار مسابقه ای طلایی رنگ و نوارهای جانبی ای است که ما را به یاد شلبی موستانگ می اندازد.

البته تفاوت مهم این خودرو نوارهایی است که به چرخ عقب کشیده شده است. ما از انتخاب منهارت کاملاً خرسندیم زیرا این نسل از Z۴ طراحی متفاوت و جذابی دارد.

منهارت همچنین از نوار بزرگ طلایی رنگ در روی صندوق عقب استفاده کرده است. یکی دیگر از ویژگی های برجسته ی این خودرو ورودی های هوای بزرگ روی سپر عقب است. اگرچه این ورودی های هوا و نوارهای طلایی رنگ باب میل همه ی افراد نیستند اما فکر می کنیم Z۴ منهارت طلایی جذاب تری پیدا کرده است.

اگرچه از نظر برخی افراد می شد کارهای بیشتری روی بدنه ی Z۴ انجام داد اما کیت بدنه ی ملایم منهارت احتمالاً نظر مساعد طرفداران پر و پا قرص ب ام و را به خود جلب خواهد کرد. این پکیج ظاهری فرم طبیعی Z۴ را حفظ کرده و بدون اغراق در خطوط یا قطعات بدنه ظاهر گیراتری را به ارمغان آورده است.

ب ام و Z4 منهارت، رودستری عصبی و خاص!

از نظر ما در بین تمامی نسل های Z۴، جدیدترین نسل این خودرو با بسته بودن سقف بهترین ظاهر را دارد. منهارت هم با ما هم نظر بوده و به همین خاطر دست کاری زیادی در بدنه انجام نداده است.

بی صبرانه منتظر انتشار اطلاعاتی درباره ی شاسی و پیشرانه ی Z۴ منهارت هستیم اما تا آن زمان می توانیم از دیدن این تصاویر لذت ببریم.
همرسانی نوشتار: