خواستگاری از احسان علیخانی روی سن + عکس

امشب ساعت ۲۲:۳۰ آخرین قسمت از مرحله مقدماتی برنامه عصر جدید روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد .در برنامه امشب رکورد های بزرگی توسط استعداد های کشف نشده در ایران جابه جا خواهد شد . گویا در عصر جدید امشب دختری برروی صحنه آمده و با لحنی به رنگ شوخی از احسان علیخانی خواستگار ، طلب می کدن و علیخانی نیز در پاسخ به شرکت کننده دختر روی صحنه زیر میزش می رود و با لحنی طنز می گوید که بگزار ببینم اینجا خواستگار نیست !

  1. دوشنبه ۹ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۰۶ (۵ سال قبل)
ماجرای خواستگاری دختر شرکت کننده عصر جدید از احسان علیخانی چه بود؟
به گزارش فرانگر

قسمت بیست و پنجم و پایانی مرحله مقدماتی بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، امشب روانه آنتن شبکه سه سیما می شود تا عصرجدید ِ احسان علیخانی، فینالیست هایش را بشناسد.

در برنامه بیست و پنجم که رکورد حضور پرتماشاگرترین برنامه را هم از آنِ خود کرده و یکی از متفاوت ترین قسمت های فصل مقدماتی هم بوده، از اجرایی با غرّشِ مهیب شلّاق ها روی استیج خواهند آمد تا نمایشی برای حمله همزمان به ۱۰ رکورد.
غیر از اینها منتظر نمایش استعدادهایی باشید که در میان شان، اجرایی طراحی شده برای عصرجدید و داورانش خواهد بود و خبرهای شیرین، گواهی می دهند که از کیکِ ویژه این برنامه هم رونمایی خواهد شد.

بعد از ۲۴قسمت شور و هیجان و حساسیت و ضربدرهای سفید و قرمزی که هیات ژوری برای شرکت کنندگان مستعد از سراسر ایران رقم زدند، امشب این رقابت نفسگیر در مرحله ابتدایی به ایستگاه آخر می رسد و با مشخص شدن برگزیدگان داوران و آرای مردمی، به زودی ضبط و پخش حساس ترین مراحل فینال آغاز خواهد شد.
منتظر عقربه های ساعت باشید تا به ۲۲:۳۰ برسد.

همرسانی نوشتار:پربازدیدترین های هفته