فشار فولکس برای معرفی بی نقص گلف جدید

  1. شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۸:۴۹ (۵ سال،۱ ماه قبل)
فشار فولکس برای معرفی بی‌نقص گلف جدید
به گزارش فرانگر

به خاطر خبر جدیدی که اتوموتیونیوز منتشر کرده، نسل جدید فولکس واگن گلف بازهم به سرخط خبرها بازگشته است. البته هم خبرهای خوب و هم خبرهای بدی برای طرفداران این خودرو داریم زیرا اگرچه رونمایی رسمی این خودرو به تعویق افتاده اما خود خودرو از اوایل سال آینده وارد نمایندگی های فروش خواهد شد.

قرار بود نسل جدید گلف در سپتامبر و در نمایشگاه فرانکفورت معرفی شود اما رونمایی از آن به تاریخی دیگر ولی تا پیش از پایان سال جاری میلادی موکول شده است.

یکی از مدیران فولکس واگن در خلال برگزاری نمایشگاه شانگهای گفته نسل هشتم گلف در پایان ماه فوریه ۲۰۱۹ وارد بازار خواهد شد. طبیعتاً آلمان اولین بازاری خواهد بود که گلف جدید را دریافت می کند و عرضه ی این خودرو در دیگر بازارهای اروپایی اندکی بعد از آن شروع خواهد شد. البته تولید این خودرو بسیار کاهش یافته زیرا هدف جدید این برند ساخت سالانه ی حدود ۱۰ هزار دستگاه گلف در تأسیسات ولفسبورگ است. این میزان تولید برنامه ریزی شده برای سال جاری بسیار کمتر از برنامه های قبلی است. قبلاً گفته شده بود گلف به تعداد ۸۰ هزار دستگاه ساخته خواهد شد. کارخانه ی ولفسبورگ که بزرگ ترین تأسیسات تولید خودروی اروپاست در حال حاضر بیش از ۲ هزار دستگاه گلف را به صورت روزانه تولید می کند.

فشار فولکس برای معرفی بی نقص گلف جدید

فولکس واگن شایعات منتشر شده درباره ی مواجه بودن با مشکلات نرم افزاری نسل جدید گلف را تأیید کرده است. اکثر این مشکلات به توانایی به روزرسانی های مشابه محصولات تسلا مربوط می شوند. مدیر فولکس واگن گفته است:

فشار فولکس برای معرفی بی نقص گلف جدید

ما هرگز این حقیقت که نرم افزارها اهمیت فوق العاده ای در خودروهای آینده دارند را کتمان نمی کنیم اما این یک چالش جدی برای ماست. ما کارهای زیادی داریم و تیم های ما نیز زیر فشار شدیدی قرار دارند.

او می گوید امنیت و ایمنی نگرانی اصلی فولکس واگن بوده زیرا به روزرسانی های از راه دور آسیب پذیری زیادی در بحث هک کردن دارند. همچنین مشکلاتی در بحث تأیید هویت وجود دارد زیرا فولکس واگن باید با چندین ارگان کار کند تا از عدم وجود مشکل در چنین زمینه هایی مطمئن شود.

گلف با فاصله، مهم ترین خودروی فولکس و پرفروش ترین خودروی تاریخ این برند بوده بنابراین شکی وجود ندارد که این خودروساز تلاش های زیادی برای ارتقای هرچه بیشتر نسل جدید گلف انجام خواهد داد.

فشار فولکس برای معرفی بی نقص گلف جدید

فشار فولکس برای معرفی بی نقص گلف جدید
همرسانی نوشتار: