کراس اوور جدید بیوک انکور GX راهی بازار ایالات متحده می شود

  1. جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۰:۱۳ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
کراس‌اوور جدید بیوک انکور GX راهی بازار ایالات‌متحده می‌شود
به گزارش فرانگر

بیوک به تازگی در نمایشگاه شانگهای نسل جدید کراس اوور انکور را در دو نسخهٔ مختلف شامل انکور (در کلاس ساب کامپکت) و انکور GX (در کلاس کامپکت) معرفی کرده است. این دو کراس اوور جدید برای بازار چین در نظر گرفته شده اند و در زمان معرفی، بیوک هیچ اشاره ای به احتمال عرضهٔ آن ها در بازار ایالات متحده نداشت؛ اما بااین حال انتظار می رفت که حداقل یکی از این کراس اوورها به بازار آمریکا راه پیدا کند زیرا بیوک محصولات جدید خود را به منظور تأمین نیازهای خریداران مهم ترین و بزرگ ترین بازارهایش یعنی چین و ایالات متحده طراحی و بهینه سازی می کند.

حال اما اتونیوز به نقل از منابع آگاه، مدل بزرگ تر انکور GX تا پیش از پایان سال جاری در بازار ایالات متحده هم عرضه خواهد شد. در این گزارش گفته شده که انکور GX در کنار نسل کنونی انکور در آمریکا به فروش خواهد رسید و نسل جدید انکور (نسخهٔ ساب کامپکت) که در نمایشگاه شانگهای معرفی شد به بازار آمریکا راه پیدا نخواهد کرد؛ بنابراین، انکور جدید صرفاً مخصوص بازار چین طراحی و ساخته شده است اما انکور GX علاوه بر چین، در زادگاه بیوک هم عرضه خواهد شد.

کراس اوور جدید بیوک انکور GX راهی بازار ایالات متحده می شود

انکور GX اساساً نسخهٔ کشیدهٔ نسل جدید انکور است ولی در ظاهر نیز تفاوت هایی با برادر کوچک تر خود دارد. این خودرو در سبد محصولات بیوک در ایالات متحده بین کراس اوورهای انکور و انویژن قرار می گیرد. قرار است این کراس اوور جدید به حفظ خریداران بیوک کمک کند و همچنین امیدوار است بتواند خریداران جدیدی را هم به سمت این برند لوکس آمریکایی جذب کند. در حال حاضر مشخص نیست که نسخهٔ آمریکایی انکور GX در کجا تولید خواهد شد اما برخلاف انویژن، بعید به نظر می رسد که در چین تولید و به آمریکا صادر گردد. این در حالی است که نسل کنونی انکور درواقع نسخهٔ ری بج شدهٔ (تغییر برند داده شده) اوپل موکا است که در کرهٔ جنوبی تولید و به ایالات متحده صادر می شود.

کراس اوور جدید بیوک انکور GX راهی بازار ایالات متحده می شود

در حال حاضر نسل کنونی انکور پرفروش ترین محصول بیوک در بازار ایالات متحده است. فروش این کراس اوور ساب کامپکت در سال ۲۰۱۸ با ۵.۷ درصد افزایش به ۹۳ هزار دستگاه رسید که بیشترین فروش در تاریخ آن محسوب می شود و ۴۷ درصد از کل فروش بیوک را تشکیل می دهد. حال بیوک قصد دارد با عرضهٔ مدل بزرگ تر انکور GX در آمریکا، این موفقیت را ادامه دهد. فعلاً قیمت این کراس اوور جدید مشخص نیست اما بدون شک رقمی بین قیمت ۲۳,۲۰۰ دلاری انکور معمولی و ۳۱,۹۹۵ دلاری انویژن خواهد بود.

کراس اوور جدید بیوک انکور GX راهی بازار ایالات متحده می شود
همرسانی نوشتار: