ماجرای صداهای عجیب در سرابله ایلام + جزییات

سلام امینی نماینده مردم در تذکر شفاهی جلسه علنی نوبت عصرامروز مجلس بیان کرد: ابتدا انتصاب شایسته سرلشگر پاسدار سلامی را به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری را تبریک می گویم، همچنین تشدید تحریم ها را از سوی آمریکا در حق ملت ایران محکوم می کنم.

  1. چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۷:۵۰ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
ماجرای صداهای عجیب در سرابله ایلام
به گزارش فرانگر

وی افزود: با توجه به سیل اخیر از ستاد بحران می خواهم به زیرساخت های آسیب دیده استان ایلام به ویژه در زمینه های آب شرب، مخابرات و راه در شهرستان های ایلام به صورت جدی رسیدگی عاجل به عمل آورند، از بانک مرکزی و بانک های عامل می خواهم که وام های کشاورزی، دامی و صنایع مرتبط با آن ها را با توجه به سیل اخیر استمهال کنند.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: مدتی است از زلزله سال قبل غرب استان ایلام می گذرد که صداهای عجیب و غریبی در شهر سرابله به گوش می رسد، آخرین بار صبح امروز ساعت ۹ صبح بود. این صداها موجب ایجاد رعب و وحشت مردم شده است، وزارت کشور و وزارت علوم به این موضوع رسیدگی کنند و علاجی برای آن بیایند.

امینی در بخش دیگری از تذکر خود خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: موضوع تعلیم و تربیت امری مقدس است، آن را به پیمانکار و بخش خصوصی نسپارید، این موضوع مخالف صریح قانون اساسی و اجحاف در حق مردم است، مطالبات فرهنگیان را ادا کنید، قانون رتبه بندی را اعمال و مشکلات حق التدریسان را مرتفع کنید. در آستانه هفته بزرگداشت مقام معلم مطالبات قانونی آن ها را پرداخت کنید.

وی در پایان خطاب به رییس جمهور گفت: مردم از نظر معیشت در فشار هستند، گرانی و تورم افسارگسیخته است، برای بهبود وضعیت مردم به صورت بلند مدت و کوتاه مدت تمهیداتی بیندیشید.

همرسانی نوشتار: