این موتورسیکلت های پلیسی در بالای شهر تهران ویراژ می دادند + عکس

سرهنگ عباس مرادی با اعلام خبر کشف پنج دستگاه موتور سنگین قاچاق در شمال پایتخت درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در روز های آخر هر هفته، برخی جوانان با موتورسیکلت های سنگین در اتوبان های شمال تهران و مناطقی مانند بلوار ارتش و گردنه قوچک لواسان تردد کرده و با حرکات غیرمتعارف اقدام به ایجاد آلودگی صوتی می کنند.

  1. چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۸ ساعت ۰۸:۳۰ (۵ سال قبل)
کشف موتورسیکلت قاچاق پلیسی در شمال پایتخت +تصاویر
به گزارش فرانگر

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: در همین رابطه، برخورد با این افراد با رعایت ضوابط و چهارچوب مقررات در دستور کار مأموران کلانتری ۱۶۴ قائم و کلانتری ۱۶۵ لواسانات قرار گرفته که در چند روز اخیر (در اجرای طرح رعد ۲۴) مأموران انتظامی موفق به توقیف پنج دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق شدند.

به گفته وی ارزش موتورسیکلت های کشف شده بالغ بر یک میلیارد تومان است و یکی از موتورسیکلت های کشف شده با نصب تجهیزات پلیسی، به شکل و شمایل موتورسیکلت های پلیس راهور درآمده بود.

مرادی تصریح کرد: موتورسیکلتی که شکل و شمایل پلیسی داشت در یکی از کافی شاپ ها نگهداری می شد و متهم این پرونده مدعی بود که به عنوان دکور از آن استفاده می شد و این فرد علاوه بر نگهداری کالای قاچاق، از پوشش وسلیه نقلیه مأموران انتظامی نیز سوءاستفاده کرده بود.
همرسانی نوشتار: