هنرپیشه ای که به خاطر مادرش در متری شش و نیم بازی کرد + عکس

سعید روستایی با اشاره به چگونگی حضور یوسف خسروی در فیلم «متری شیش و نیم»، تاکید کرد که او به درخواست مادرش بازی در این فیلم را پذیرفت.

  1. جمعه ۱۶ فروردین ۹۸ ساعت ۲۲:۵۵ (۵ سال قبل)
نوجوانی که به خاطر مادرش در «متری شیش و نیم» بازی کرد +عکس
به گزارش فرانگر

سعید روستایی کارگردان فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» با انتشار تصویری از یوسف خسروی بازیگر نوجوان این فیلم در اینستاگرام، نوشت: «از صد ها بازیگر نوجوان تست گرفته بودیم، ولی به نتیجه دلخواه نرسیده بودیم تا اینکه یک روز یکی از اقوام بچه های تدارکات با بچه اش اومده بودن دفتر که ما در کمال ناامیدی تصمیم گرفتیم از اون بچه که مهمان ناخوانده بود تست بگیریم. با یوسف حرف زدیم و دوربین رو روشن کردیم و تست شروع شد. در کمتر از یک دقیقه مطمئن شدیم خودشه، دقیقا مثل روزی که مهدی قربانی بازیگر پسربچه ابدویک روز رو انتخاب کردم.

انگار خدا فرستاده بودش برای ما. با خوشحالی اعلام کردیم بازیگر نقش پسر بچه پیدا شد و به پدرش هم گفتیم و اون هم خیلی خوشحال شد، اما موقع خداحافظی یوسف اومد توی اتاق من در رو بست و گفت: می شه با سرنوشت من بازی نکنید؟ گفتم مگه من چی کار کردم؟ چرا این حرفو می زنی؟ گفت: نمیخوام بازیگر بشم، من می خوام فوتبالیست بشم.

نوجوانی که به خاطر مادرش در «متری شیش و نیم» بازی کرد +عکس

انقدر قاطع و مصمم گفت که تنها جوابی که می تونستم بهش بدم، جوابی بود که اون می خواست! یعنی باشه. هر طور راحتی!

تشکر کرد و رفت و ما باز هم شروع کردیم به تست گرفتن. دو سه روز گذشت و ما به نتیجه نمی رسیدیم که یک روز یهو دیدم یوسف با پدر نازنینش توی دفتر ظاهر شد و گفت: من حاضرم اون نقش رو بازی کنم. نمی دونستم باید خوشحال باشم یا از اینکه یه پسر بچه ۱۰ ساله داره با منت میگه حاضره تو فیلمم بازی کنه، ناراحت باشم! گفتم چی شد نظرت عوض شد؟ گفت: به خاطر مامانم. گفتم نمیخوام. من کسیو میخوام که عاشق بازی گری و سینما باشه. گفت: مامانم کمی ناراحتی روحی داره و عاشق ابد و یک روزه گفته اگر تو فیلم شما بازی کنم حالش خیلی بهتر میشه. کمی مکث تو نگاه نافذش و بلافاصله شروع تمرین و تست گریم و بازی مقابل نوید و پیمان و عمو فرهاد. هر دفعه توی اون شرایط سخت با سوالایی که می پرسید و تمرکزی که می کرد و بازی ای که ارائه می داد نبوغ و هوشش رو بیشتر به رخ می کشید و نتیجش شد همین چیزی که توی فیلم می بینید. فیلم که تموم شد گفت: من عاشق بازی گری و سینما شدم. منتظرم که دوباره باهم کار کنیم.»