شرکت کننده خبرساز عصرجدید همه را به جان هم انداخت + عکس

چند شب پیش یک بازیگر تئاتر با شرکت در "عصر جدید" سر و صدای بسیاری در مسابقه و همچنین رسانه ها به پا کرد. جوانی تظاهر به عدم توانایی در تکلم کرد، اما حقیقتا هیچ مشکلی نداشت.

  1. جمعه ۱۶ فروردین ۹۸ ساعت ۲۰:۵۵ (۵ سال قبل)
جدال لفظی دو بازیگر بر سر شرکت‌کننده جنجالی عصر جدید!
به گزارش فرانگر

امیر محمد زند به تازگی پستی راجع به این موضوع در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که با واکنش نازنین فراهانی بازیگر مشهور مواجه شد.

زند در اینستاگرام نوشت: چند کلمه براى دوست عزیزى که در برنامه عصر جدید اجرایى داشت:

خیلى عادت ندارم به ماجرایى واکنش نشان دهم، اما اگر حرف زدن ما ها براى شناخته تر شدن ایشون فایده خواهد داشت من با کمال میل این کمک را میکنم چرا که ایشون صرفاً دنبال همین هدف است. فقط:

عزیز برادر یک هنر وجود دارد و یک ریا، هنرمندان (بازیگران) هرگز در زندگیه واقعیشان نمیتوانند یا بهتر بگویم نمیخواهند بازى کنند، چون فرق بین واقعیت و دروغ را درک کردند.

آیا اگر از اول میگفتى که چه نقشى را میخواهى بازى کنى اینقدر تاثیر گذار بود بازیه پر نقصت؟! فریب دادن هنر نیست هنر جایى شروع میشود که هنرمند با مخاطب صادقانه روبرو میشود، وجود کسى مثل شما ممکن است به چشم بیاید، اما به عنوان کسى که نیمى از عمرش را صرف بازیگرى کرده پیشنهاد میکنم که در نقش فرو برو و نه در اعصاب و روان مخاطب، خیلی ها بودند که با یک برنامه یا یک فیلم و سریال خیلى معروف شدند، اما ماندگارى راهى جز صداقت با مخاطب ندارد.

موفق باشى

پ، ن:من فقط نظرم را محترمانه گفتم، اما اگر کسى خواست توهین کنه راحت باشه، چون راحتر آدمهایى که ظرفیت انتقاد ندارند و میشناسم و بلاک میکنم.

جدال لفظی دو بازیگر بر سر شرکت کننده جنجالی عصر جدید!

نازنین فراهانی نیز در پاسخ به همین پست با کامنت هایی بحث سر این موضوع را آغاز کرد.

نازنین فراهانی: من کاملن باهات مخافم و عذر من رو بپذیر، اول یه سؤال آیا تو به مخاطبت در لحظه هایی از فیلم که شکل غافلگیری داره مثل یه کابوس باید جوای پس بدی که چرا زودتر نگفتی این کابوسه و ما رو ترسونی؟ این آدم یه شکلی رو طراحی کرده برای اینکه تماشاچی رو غافلگیر کنه، ما نمی توتیم ترفندش رو زیر سؤال ببریم، یه چیز رو می توتیم نقد کنیم اینکه بد بازی کرده باشه، ولی اگه اونقدر خوب بازی کرده که شما و من رو گول زده یعنی موفق بوده و به هدفش رسیده ..

زند:دارى خودت میگى فیلم که از قبل تکلیف مخاطب معلومه که داره فیلم میبینه نه یک داستان واقعى، بهر حال هر کسى میتونه نظر خودشو راجع به هر چیزى داشته باشه، قانون اول دموکراسى، در ضمن من از اول هم فهمیدم داره بازى!

فراهانی:در مورد مسابقه هم خیلی قانونی وجود نداره این آدم فقط از عنصر غافلگیری استفاده کرده. الان من نمی خوام با تو برنده و بازنده بازی کنم دیگه اینو می دونی در مورد من، فقط خواستم یه زاویه دید دیگه ای رو انتخاب کنیم با هم شاید بهش حق دادیم هر دو...جدال لفظی دو بازیگر بر سر شرکت کننده جنجالی عصر جدید!

همرسانی نوشتار: