حالت غیرعادی امیرتتلو در کنسرت گرجستان خبرساز شد + عکس و جزییات

امیر تتلو اولین کنسرتش را در تفلیس پایتخت کشور گرجستان برگزار کرد که بسیار حاشیه ای و جنجالی شد.

  1. پنجشنبه ۸ فروردین ۹۸ ساعت ۲۰:۲۲ (۵ سال،۱ ماه قبل)
کنسرت امیر تتلو
به گزارش فرانگر

او سال ها آرزو داشت که کنسرت برگزار کند و یک بار هم که قصد برگزاری کنسرت داشت، به دلیل فروش نرفتن بلیت هایش، کنسرت لغو شد. کنسرت او بیش از ۳ ساعت اجرا شد و یکی از عجیب ترین کنسرت هایی بود که یک خواننده ایرانی برگزار کرده است.

کنسرت امیر تتلو

از فحش دادن و به کار بردن الفاظ رشت تا کشیدن مواد مخدر

امیر تتلو در کنسرتش حالت عادی نداشت، او از ابتدای کنسرت حالتی غیرعادی داشت و گفت :

ما از ۶ بعد از ظهر اینجاییم و از ۵ داریم sound check می کنیم، ....  از شما بوده که دیر اومدین! حالا باید واستینتا بقیتونم بیان!

جالب اینجاست که حاضرین در سالن، او را پس از هر فحشی تشویق می کردند. در ضمن کشیدن گل ، سیگار و حشیش در کنسرت او به طور شگفت انگیزی آزاد بود.

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو پس از ۱۶ سال بلاخره به آرزویش رسید و کنسرتش ررا برگزار کرد. کنسرت امیر تتلو ۳ ساعت و نیم طول کشید. تصویر برداری این کنسرت توسط کمپانی آونگ انجام شد و به صورت پخش زنده و فول اچ دی از شبکه های اینترنتی و اینستاگرام پخش شد و تعداد زیادی هم کنسرت او را به صورت آنلاین تماشا کردند.

اما نکته عجیب این است که امیر تتلو بسیار زن ستیز است و ضد زن است ولی در کنسرت او تعداد زیادی زن حضور داشتند و با وجود الفاظ رکیک و ضد زنی که امیر تتلو می داد، باز هم او را تشویق می کردند. البته در حرکتی عجیب، تمام نوازنده های کنسرت او خانم بودند!

کنسرت امیر تتلو