رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری بعدی نیست

جایگزین او کیست؟

ولی اسماعیلی، فعال سیاسى اصولگرا خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی با اشاره به برنامه جبهه اصولگرا براى انتخابات آتى مجلس گفت: برای تمام سناریوهای احتمالی انتخابات سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی از چندین ماه پیش برنامه ریزی کرده ایم  و آمادگی لازم براى حضور موثر را داریم.

  1. دوشنبه ۱۳ اسفند ۹۷ ساعت ۲۳:۰۵ (۵ سال،۱ ماه قبل)
جایگزین رئیسی برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در جبهه اصولگرایان کیست؟
به گزارش فرانگر

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم در مورد کاندیداى جبهه اصولگرایان براى انتخابات سال ۱۴۰۰ اظهارکرد: بعد از معارفه حجت الاسلام رییسى به عنوان رییس جدید قوه قضاییه که احتمالا در هفته هاى آتى انجام خواهد شد، انتخاب جایگزین مورد نظر براى ریاست جمهورى ۱۴۰۰ را در دستور کار قرار خواهیم داد.

اسماعیلى با اشاره به طرح استانى انتخابات خاطرنشان کرد: در صورت تایید طرح استانی شدن انتخابات توسط شورای محترم نگهبان ساز و کار لازم برای حمایت از کاندیدا های جبهه را در سراسر کشور آماده کرده ایم.

وی ادامه داد: معتقدیم انتخابات بعدی بین احزاب به اصطلاح چپ و راست و اصولگرا و اصلاح طلب نخواهد بود بلکه رقابت اصلی بین نیروی های انقلابی که وفادار به آرمان امام و رهبر معظم هستند و افراد لیبرال مسلک خواهد بود که البته عبور این ها از فیلتر شوراى نگهبان غیر مکن است؛ اما پشتیبانى آن ها از برخى کاندیدا ها قطعا وجود خواهد داشت.

مشاور امنیتی عضو هیات رئیسیه مجلس با بیان اینکه کنگره بزرگ جبهه مردمی در اوایل سال ۹۸ با حضور اعضا و شورای های شهرستانی تشکیل خواهد شد، تصریح کرد: تاکنون جبهه برای تعیین مصادیق انتخابات مجلس اقدامی نکرده است. وضعیت اقتصادی نامناسب اقتصادی و معیشتی و بیکاری و تورم جان مردم را به لب رسانیده است؛ اگر فکری و برنامه ی با الهام از نگاه به درون کشور داشته باشیم مشکلات قابل حل است.

وى در پایان  خاطرنشان کرد: برای رفع تمام مشکلات اقتصادی مردم برنامه کوتاه مدت و بلند مدت داریم و مطمن هستیم با کار جهادی و نگاه به توانایی داخلی و الهام از گام دوم مقام معظم رهبری و دوری از اشرافیت می توان به مشکلات فائق آمد.

همرسانی نوشتار: