سورپرایز نفر برتر کنکور با پراید + عکس

آموزش وپرورش استان هرمزگان جایزه خودروی سواری برای نفر برتر کنکور ۹۸ را در نظر گرفته است تا از این طریق دانش آموزان را به موفقیت در کنکور تشویق کند.

  1. یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷ ساعت ۲۱:۱۰ (۵ سال،۲ ماه قبل)
«پراید» جایزه نفر برتر کنکور در هرمزگان!
به گزارش فرانگر

محمد قویدل معاون آموزش متوسطه استان هرمزگان با اعلام این خبر اظهار کرد: علاوه بر یک دستگاه خودرو، ۹۹ جایزه ارزنده دیگر نیز برای دانش آموزان برتر کنکور سال ۹۸ در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: آموزش و پرورش هرمزگان همه ظرفیت های خود را برای موفقیت دانش آموزان به کار گرفته است که امیدواریم دانش آموزان در این آزمون مهم، آنچه را که شایسته نام هرمزگان است، رقم بزنند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان یادآورشد: بر اساس برنامه کیفیت بخشی آموزشی در آموزش و پرورش، برنامه ریزی های جامع پیرامون کنکور در حوزه متوسطه به عمل آمده است و فعالیت های اجرایی به طور مرتب پایش و رصد می شود. نقش کنکور در دوره آموزشی بسیار مهم است که عوامل آموزش به ویژه دبیران دروس پایه و تخصصی باید با به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، هرمزگان در سه سال گذشته موفق شد در زمینه کنکور از رتبه ۲۳ به ۱۷ ارتقاء یابد، اظهار کرد: با توجه به سیر موفقیت استان در ارتقای شاخص قبولی دانش آموزان و رتبه استان، هدفگذاری کنکور سال ۹۸ جهش هرمزگان به رتبه ۱۶ است که امیدواریم در سایه اهتمام همه عوامل و همراهی اولیا و مربیان بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

همرسانی نوشتار: