نظرسنجی: از مراسم Unpacked سامسونگ و پرچمداران جدیدش چه انتظاری دارید؟

چیزی تا معرفی پرچم داران سری اس ۱۰ باقی نمانده و کره ای ها خود را برای چهارشنبه شب هفته جاری و برگزاری مراسم آنپکد ۲۰۱۹ آماده می کنند.

  1. شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ ساعت ۲۱:۴۳ (۱ سال،۵ ماه قبل)
نظرسنجی: از مراسم Unpacked سامسونگ و پرچمداران جدیدش چه انتظاری دارید؟
به گزارش فرانگر

سامسونگ، یکی از بازیگران اصلی در دنیای گوشی های هوشمند، همواره جایگاه ویژه ای در بین علاقه مندان داشته است؛ به طوری که خبرها و گمانه زنی ها درباره ی محصولات این شرکت از ماه ها قبل از معرفی آغاز می شود. سرانجام تولد ۱۰ سالگی سری اس فرارسیده و همگان منتظرند با اعضای جدید این خانواده ی موفق ملاقات کنند. طبق شایعات، کره ای ها سه گوشی گلکسی S۱۰ و گلکسی اس +S۱۰ و گلکسی S۱۰e را با خود به نیویورک خواهند برد. به نظر می رسد گلکسی اس ۱۰ پلاس همچنان پرچم دار گران قیمت سامسونگ و مدل گلکسی اس ۱۰ ای نیز ارزان ترین مدل تدارک دیده شده خواهد بود.

گلکسی اس 10 سامسونگ / Samsung Galaxy S10

پیش ازاین، بازار افشای اطلاعات و شایعات درباره ی این گوشی ها به قدری داغ بوده که باتوجه به اطلاعات منتشرشده، بسیاری از کارشناسان هیجان مراسم امسال را چندان زیاد نمی دانند؛ اما سامسونگ احتمالا برای تولد ۱۰ سالگی سری اس ۱۰ تدارک ویژه ای دیده باشد. گوشی تاشدنی سامسونگ دیگر محصولی است که احتمال معرفی اش در آنپکد همگان را هیجان زده کرده است. شایعات و اطلاعات درباره ی این گوشی بسیار کمتر از سری اس است و مبهم نگه داشتن آن به افزایش هیجان رویدادهای پیش روی سامسونگ کمک کرده است.

دیدن گوشی هایی با نمایشگر حفره دار و حسگر اثرانگشت ادغام شده با آن در آنپکد ما را شگفت زده نخواهد کرد؛ بلکه اجرای آن ها در وضعیت کنونی برای علاقه مندان هنوز جذاب است. به نظر می رسد دوربین سه گانه سرانجام به پرچم داران سامسونگ نیز اضافه خواهد شد و این گوشی ها به دنبال بازپس گیری جایگاهشان در بخش عکاسی موبایل هستند. طبق رندرها و تصاویر فاش شده، طراحی گوشی های جدید سامسونگ ترکیبی از مؤلفه های جدید و آنچه خواهد بود که پیش تر در پرچم داران این شرکت دیده ایم. حفره ی بزرگ تر نمایشگر گلکسی اس ۱۰ پلاس ظاهر متفاوتی به این گوشی بخشیده و احتمالا رنگ بندی های متنوع تر در اعضای جدید سری اس را شاهد خواهیم بود. نمایشگر خمیده در لبه ها و استفاده از ترکیب شیشه و فلز و انحنای پنل پشتی دستگاه برای علاقه مندان به سامسونگ آشنا به نظر می رسد.

گلکسی اس 10 سامسونگ / Samsung Galaxy S10

سامسونگ از تراشه ی اکسینوس ۹۸۲۰ برای هر سه گوشی جدید خود بهره گرفته است؛ اما این تراشه رقیبی جدی برای ساخته های قدرتمند اپل و کوالکام خواهد بود؟ شارژدهی معکوس بی سیم ایده ی جالبی بود که نخستین بار در میت ۲۰ پرو از آن استفاده شد؛ اما به نظر می رسد سامسونگ نیز چنین قابلیتی را به پرچمداران جدیدش آورده است. شایعات از شارژ بی سیم ۱۵ واتی و شارژ معکوس ۹ واتی در این گوشی ها خبر می دهند. ظرفیت باتری های گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس درمقایسه با نسل قبل افزایش یافته؛ ولی تغییر ابعاد نمایشگر در آن ها پیش بینی شارژدهی این گوشی ها را دشوار کرده است.

سامسونگ گلکسی اس۱۰ / samsung galaxy s10

فارغ از این که سه گوشی جدید سامسونگ چه چیزی برای عرضه خواهند داشت، باید دید کاربران انتظار چه چیزی را می کشند: آیا درصورت صحت شایعات، گلکسی اس ۱۰ و برادرانش با خواسته های کاربران مطابقت دارند؟ آیا گوشی تاشوی جدید سامسونگ که احتمالا گلکسی فولد نام خواهد داشت، ایده ی چنین گوشی هایی را به درستی اجرا خواهد کرد؟ علاوه بر شرکت در نظرسنجی، از شما کاربران محترم دعوت می کنیم در بخش دیدگاه ها، ما و دیگر کاربران زومیت را از دیدگاه هایتان آگاه کنید.
همرسانی نوشتار: