اجاق خوراک پزی ۵ خودرو را جزغاله کرد + عکس

رئیس ایستگاه های شماره ۲۷ و ۳۱ آتش نشانی مشهد از عملیات آتش نشانان دو ایستگاه برای مهار آتش سوزی در یک تعمیرگاه خودرو در غرب این شهر خبر داد.

  1. یکشنبه ۲۹ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۴۰ (۱ ماه قبل)
اجاق خوراک پزی ۵ خودرو را به آتش کشید!
به گزارش فرانگر

به نقل از روزنامه خراسان، به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، آتشپاد سوم «ایوب خجسته» با بیان این مطلب افزود: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده آتش و دود از داخل یک تعمیرگاه خودروهای سواری، ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۵ و ۳۱ را به محل حادثه در بولوار معلم مشهد اعزام کرد.

رئیس ایستگاه های شماره ۳۱ و ۲۷ آتش نشانی مشهد افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد، آتش سوزی در نبود مالک مغازه به دلیل روشن ماندن یک اجاق خوراک پزی که برای گرم کردن محیط داخل تعمیرگاه توسط وی استفاده می شده به وقوع پیوسته و باعث سرایت آتش به چندین دستگاه خودروی سواری شده که در داخل این تعمیرگاه قرار داشته است. آتش نشانان بلافاصله ضمن انجام عملیات اطفای حریق از خسارات بیشتر جلوگیری کردند.

این مقام مسئول در آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: در این آتش سوزی علاوه بر این که به بخشی از این تعمیرگاه خساراتی وارد آمد، به پنج دستگاه خودروی سواری شامل، سه خودروی ۲۰۶ یک خودروی ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی جیلی که در محل بود، بین ۳۰ تا ۸۰ درصد خسارت وارد شد. این گزارش می افزاید: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و علت دقیق وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است. شایان ذکر است، این مکان فاقد سیستم اعلام و اطفای حریق نیز بوده است.
همرسانی نوشتار: