دستگیری قاتل فراری در فرودگاه امام خمینی تهران

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: با تلاش پلیس، قاتل مرد ۴۱ ساله سنندجی در فرودگاه امام خمینی تهران دستگیر شد

  1. جمعه ۲۷ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۱۰ (۱ ماه قبل)
سردارعلی آزادی
به گزارش فرانگر

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج، سردارعلی آزادی فرمانده انتظامی کردستان گفت: ۲۴ دی‌ماه جاری از طریق تلفن ۱۱۰ قتل یک مرد ۴۱ ساله در یکی از خیابان‌های شهر سنندج به ماموران انتظامی استان اطلاع داده شد.

او خاطرنشان کرد: ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند، قبل از رسیدن ماموران و نیرو‌های امدادی، مقتول به دلیل خونریزی شدید و جراحت جان خود را از دست داده بود.

سردار آزادی گفت: تحقیقات پلیس آگاهی در خصوص شناسایی قاتل در بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که فرد قاتل داماد مقتول بوده و ارتکاب به قتل به دلیل اختلافات خانوادگی و با شلیک گلوله صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه قاتل به محض اقدام به قتل از محل متواری شده بود، اذعان داشت: قاتل مردی ۲۴ ساله و داماد مقتول است که به دلیل اختلاف با خواهر مقتول اقدام به ارتکاب این قتل کرده و بلافاصله از محل متواری شده بود.

او اضافه کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد قاتل قصد خروج از کشور را دارد که بعد از شناسایی محل قاتل نایب قضایی به محل اعزام و قبل از خروج، وی را در فرودگاه امام خمینی تهران دستگیر کردند و به پلیس آگاهی استان کردستان منتقل شد.