کشف جسد مرد میانسال در منزل شخصی

فرمانده انتظامی بیجار از مرگ مشکوک مرد ۴۹ ساله خبر داد و گفت: تحقیقات در این مورد ادامه دارد و اظهار نظر قطعی در این خصوص امکانپذیر نیست.

  1. جمعه ۲۷ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۰ (۱ ماه قبل)
جسد
به گزارش فرانگر

به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدصادق پیروزی روز پنجشنبه اظهار داشت: شامگاه چهارشنبه گزارشی مبنی بر کشف جسد یک مرد ۴۹ ساله در منزل شخصی اش به پلیس آگاهی ارجاع شد و ماموران بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: هیچ گونه علائمی از درگیری، خودکشی یا سایر موارد در صحنه اولیه وجود نداشت و با ورود پزشکی قانونی، آزمایشات ویژه بر روی این جسد انجام شد و با توجه به حساسیت موضوع، اعلام نظر پلیس بر اساس نتایج پزشکی قانونی خواهد بود.

فرمانده انتظامی بیجار یادآور شد: آبروی افراد و خانواده ها برای پلیس محترم است و از عموم مردم خواهشمندیم از انتشار شایعات بی پایه و اساس در این مورد خودداری کنند.

او در خصوص جسدی مردی میانسال که چند روز پیش زیر خودروی سواری سمند کشف شده بود نیز گفت: بر اساس تحقیقات صورت گرفته و اعلام نظر پزشکی قانونی، این مرد به علت سکته قلبی در هنگام تعمیر خودرو جان خود را از دست داده بود.

شامگاه پنجشنبه گذشته جسد یک مرد میانسال زیر یکدستگاه خودروی سواری سمند که متعلق به خودش بود در ورودی شهر بیجار از سمت همدان توسط پلیس کشف شد.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.
همرسانی نوشتار: