راز قتل فجیع رقیب عشقی فاش شد + جزئیات

کارآگاهان جنایی راز قتل پسری افغان را که قربانی رقابت عشقی شده بود، فاش و متهم را دستگیر کردند.

  1. یکشنبه ۲۲ دی ۹۸ ساعت ۱۹:۰۰ (۲ هفته قبل)
جسد
به گزارش فرانگر

به نقل از شرق، کارآگاهان جنایی روز شنبه دو هفته پیش از کشف جسد مردی جوان در پارک چیتگر مطلع شدند و به آنجا رفتند. آنها مشاهده کردند جوانی افغان که 27 سال داشت بر‌اثر اصابت سنگ به سرش و همچنین خفگی جان باخته است. فردی که پلیس را از واقعه مطلع کرده بود، گفت: من در حال عبور از این محل بودم که جسد را دیدم اما اطلاعات بیشتری ندارم.

مأموران در لباس‌های مقتول یک کارت ویزیت پیدا کردند که احتمال دادند مربوط به محل کار این مرد است. کارآگاهان سراغ صاحب‌کار مقتول رفتند اما این مرد نیز از ماجرای قتل ابراز بی‌اطلاعی کرد.

کارآگاهان در گام بعدی تحقیقات خود را روی روابط شخصی مقتول متمرکز کردند و فهمیدند او با زنی افغان در ارتباط بود و آنها بارها با هم مکالمه تلفنی داشتند. مأموران سراغ این زن رفتند و وقتی از او بازجویی کردند به راز قتل پی بردند. زن جوان به مأموران گفت: من با مقتول دوست بودم. هم‌زمان با مردی به نام سعید هم ارتباط داشتم. سعید بعد از مدتی از دوستی من و مقتول مطلع شد و تصمیم گرفت انتقام بگیرد. به‌همین‌دلیل سراغ او رفت و او را به قتل رساند.

افسران جنایی بعد از اینکه از جزئیات این واقعه مطلع شدند، توانستند سعید را در یک قرار صوری دستگیر کنند. سعید وقتی تحت بازجویی قرار گرفت ابتدا ارتکاب جنایت را انکار کرد، اما در ادامه وقتی همه شواهد را علیه خودش دید، گفت: از قبل با مقتول درگیر شده و به او تذکر داده بودم کاری به زن افغان نداشته باشد، اما او دست‌ بردار نبود. روز حادثه با هم قرار گذاشتیم تا صحبت کنیم اما مشاجره بین ما درگرفت و او اصرار داشت من باید آن زن را رها کنم. در نهایت وقتی خیلی عصبانی بودم، او را کشتم و فرار کردم.

بنا به این گزارش، متهم در‌ حال‌ حاضر در بازداشت است.
همرسانی نوشتار: