دزد خودروهای مزدا ۳ پایتخت دستگیر شد

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشریه از دستگیری سارقی خبر داد که در بازجویی‌های پلیسی به سرقت ۵ فقره خودرو مزدا ۳ اعتراف کرد.

  1. یکشنبه ۲۲ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۱۰ (۲ هفته،۱ روز قبل)
سرقت خودرو
به گزارش فرانگر

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سید امین موسوی پور رئیس کلانتری ۱۶۹ مشریه گفت: در پی دریافت گزارشات متعدد مردمی مبنی بر اینکه ساختمانی در شهرک کاروان به پاتوق سارقان و معتادان تبدیل شده است، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه کردند و در جلوی ساختمان مشاهده کردند یک دستگاه خودروی سواری مزدا ۳ با پلاک انتظامی مخدوش پارک است.

سرهنگ موسوی پور گفت: پلاک انتظامی خودرو که با چسب برق تغییر کرده بود، در استعلام گرفته از سامانه پلیس مشخص شد که خودرو سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت دارد.

وی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهم یا متهمان و ورود به مخفیگاه آنان اخذ شد، تصریح کرد: عملیات مهار و دستگیری به اجرا در آمد و ماموران موفق شدند متهم را در حال فرار از ساختمان دستگیر کنند.

کلانتر محله مشریه افزود: متهم به همراه خودروی مکشوفه به کلانتری منتقل و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که وی سابقه دار بوده و تحت تعقیب است.

سرهنگ موسوی پور با اشاره به اینکه متهم به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارد، گفت: متهم در کلانتری به ۵ فقره سرقت مزدا ۳ در مشریه و تهرانپارس اعتراف کرده است.

رئیس کلانتری مشریه گفت: متهم اظهار داشت خودروی مزدا ۳ را دو هفته پیش در منطقه تهرانپارس سرقت کرده ام.

وی بیان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

همرسانی نوشتار: