شلیک مرگبار پلیس به 4 شیطان هنگام فرار از محل وقوع جرم

چهار جوان هندی متهم به اذیت و آزار، قتل و آتش زدن جسد یک زن هندی که برای تشریح جنایت به محل وقوع جرم برده شده بودند، حین فرار مورد هدف ماموران پلیس قرار گرفته و کشته شدند.

  1. سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸ ساعت ۰۸:۳۰ (۱ ماه،۱ هفته قبل)
قتل
به گزارش فرانگر

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چهار جوان هندوستانی که به اتهام اذیت و آزار، قتل و سوزاندن یک زن جوان این کشور دستگیر شده بودند، توسط پلیس کشته شدند. این چهار جوان که اهل "حیدرآباد" هند بودند، حدود ۱۴ روز پیش پس از ربودن و اذیت و آزار این زن اقدام به کشتن و همچنین سوزاندن جسد او کرده بودند. بقایای جسد این زن توسط ماموران پلیس در زیر یک پل پیدا شده بود.

متهمان پس از دستگیری و محاکمه در دادگاه اولیه توسط یک اتوبوس برای تشریح به محل ارتکاب جنایت برده شده بودند که حین فرار مورد هدف پلیس قرار گرفتند. بنا به گزارش یکی از رسانه های هند پس از آنکه یکی از این چهار جوان به سه دوست خود علامت داد که اقدام به فرار کنند، ماموران پلیس به روی آنها آتش گشودند و هر چهار نفر را کشتند. در ابتدای ویدئویی که منتشر شده است لحظه انتقال متهمان به محل جنایت را نشان می دهد. همچنین در یکی از تصاویر جسد متهمان پس از کشته شدن توسط پلیس دیده می‌شود.

مادر "محمد پاشا آریف"، که متهم اصلی این پرونده است، در حالی که گریه می‌کرد به یکی از خبرنگاران محلی هند گفت: «می‌داند پسرش را از دست خواهد داد. حرفی برای گفتن ندارد.» "رنوکا"، همسر یکی دیگر از این متهمان با نام "چینتاکونتا چناکشاوولو" در حالی که او نیز گریه می‌کرد گفت: «من بدون شوهرم نمی‌توانم زندگی کنم. مرا نیز با او بکشید. پلیس در حالی شوهرم را در خانه بازداشت کرد که به من قول داد او به خانه برمی‌گردد، اما حالا آن‌ها به شوهرم تیراندازی کرده اند (او را کشته اند).» این زوج حدود یکسال پیش با هم ازدواج کرده بودند.

"راجاپا"، پدر قربانی سوم با نام "جولو شیوا"، در حالی که متعجب بود چرا پلیس عملی مشابه را با مجرمان قبلی انجام نداده است، گفت: " چرا پلیس فقط پسر من و سه جوان دیگر را کشت؟»

"ایلاپا"، مجرم چهارم که هویتش "چولو ناویس"، اعلام شده نیز ابراز تاسف کرد که پلیس اجازه دیدن پسرش را به او نداده است. او گفت:« پلیس باید اجازه می داد ما با پسرانمان دیدار می کردیم و با آنها حرف می زدیم.»

گفتنی است، جسد این چهار جوان پس از کالبدشکافی در تاریخ ۹ دسامبر به خانواده‌های آن‌ها تحویل داده شود.
همرسانی نوشتار: