حمله ناگهانی پلنگ وحشی به مرد موتورسوار + عکس

موتورسواری که شب هنگام از یک جاده جنگلی در حال عبور بود مورد حمله ناگهانی یک پلنگ قرار گرفت.

  1. پنجشنبه ۷ آذر ۹۸ ساعت ۱۳:۰۰ (۶ ماه قبل)
حمله پلنگ به موتورسوار
به گزارش فرانگر

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فرار دو موتورسوار از حمله ناگهانی پلنگ را در یکی از مناطق جنگلی هند به تصویر می‌کشد. این دو موتورسوار که در حال عبور از این جاده جنگلی بودند تنها با فاصله چند سانتی‌متر از حمله مرگبار این پلنگ جان سالم به‌در بردند. 

این ویدئو اولین بار در توئیتر منتشر شد. کاربری که این ویدئو را منتشر کرد در کپشن آن نوشت: «ببینید این پلنگ چطور با فاصله تنها چند سانتی‌متر از کنار این دو موتورسوار عبور می‌کند.»

با وجود آنکه هنوز مکان دقیق وقوع این حادثه و اینکه توسط چه کسی تهیه شده است، مشخص نیست اما یکی از رسانه‌های محلی هند شرح مختصری از این حادثه را منتشر کرد. بنا به گزارش این رسانه محلی هند ظاهرا تعدادی موتورسوار حین عبور از جاده‌ای جنگلی به‌دلیل مشکوک شدن به حضور یک جانور که در کنار جاده پنهان شده بود موتورسیکلت‌های خود را متوقف کردند. در حالی که یکی از موتورسواران با تلفن‌همراه خود شروع به فیلمبرداری کرد، موتورسوار دیگر تصمیم گرفت به راه خود ادامه دهد. در ادامه ناگهان یک پلنگ به وسط جاده پرید و در حالی که سرنشینان موتورسیکلت در معرض خطر قرار گرفته بودند با خوش شانسی توانستند از این حمله غافلگیرکننده جان سالم به‌در ببرند.

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون ۱۶۰۰ بیننده و ۱۸۳ لایک دریافت کرده است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران توئیتر نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «چرا جاده‌های منتهی به محدوده زیست جانوران وحشی شب هنگام توسط پلیس مسدود نمی‌شود. آیا اذیت و آزار ما انسان‌ها به این حیوانات وحشی در طول روز کافی نیست؟ »
همرسانی نوشتار: