مرد پست فطرت خواهر زنش را با تهدید چاقو آزار داد

دختری به دلیل علاقه به خواهرش رفت و آمد زیادی به خانه آن ها داشت تا این که دامادشان او را هدف آزار قرار داد و سرنوشتش را به سیاهی کشاند.

  1. سه شنبه ۵ آذر ۹۸ ساعت ۰۷:۴۰ (۶ ماه،۱ هفته قبل)
زن
به گزارش فرانگر

به نقل از روزنامه خراسان، دختر جوان وقتی با تهدید چاقوی دامادشان تسلیم خواسته شیطانی او شد، چاره ای جز افشای این راز شوم ندید. خواهر این دختر باور نمی کرد شوهرش دست به چنین اقدام سیاهی زده است. آن ها با هم تصمیم گرفتند داماد را به قانون بسپارند. دومین متهمی که دیروز در شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد، مرد 35ساله ای به نام هومن بود که به اتهام آزار خواهرزنش از خود دفاع کرد. در ابتدای جلسه خواهرزن هومن به نام پروانه 22ساله به قضات گفت: خواهرم چند سال قبل، وقتی من نوجوان بودم با هومن ازدواج کرد. آن ها زندگی بدی نداشتند تا این که چند ماه قبل متوجه تغییر رفتارهای شوهر خواهرم شدم. او با لحنی عجیب با من حرف می زد، چند ماه قبل وقتی که مهمان خانه پدری ام بود، در فرصتی مناسب مرا به دام انداخت و با تهدید چاقو مرا آزار داد. پروانه با بغض ادامه داد: او تهدیدم کرده بود اگر در این باره به کسی حرفی بزنم مرا به قتل می رساند. او چند بار هم در خانه خودشان و در غیاب خواهرم مرا آزار داد. من از ترسم سکوت کردم تا این که بالاخره قفل سکوتم را شکستم و ماجرا را به خواهرم گفتم و با هم به دادگاه آمدیم. 

تایید در پزشکی قانونی

به دنبال اظهارات دختر جوان و در حالی که پزشکی قانونی آزار و اذیت وی را از سوی شوهر خواهرش تایید کرده بود، هومن به دفاع پرداخت و جرم سیاهش را گردن نگرفت. هومن خواهرزنش را دروغگو خواند و گفت: من وی را آزار نداده ام.همسرم چون می خواهد از من جدا شود از خواهرش خواسته چنین ادعایی را علیه من مطرح کند.بنابر این گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا برای هومن حکم صادر کنند.